Edyta Herbuś obchodzi dziś 40. urodziny. Zobacz jak zmieniała się przez lata. Tych zdjęć nie widzieliście!

2021-02-26 6:25 tumm AS.
Jak zmieniła się Edyta Herbuś. ZDJĘCIA OD NIEMOWLAKA!
Autor: SE Jak zmieniła się Edyta Herbuś. ZDJĘCIA OD NIEMOWLAKA!

Tancerka, aktorka i osobowość telewizyjna, Edyta Herbuś skończyła 40 lat. Z okazji okrągłych urodzin gwiazdy przypominamy jak zmieniała się w ostatnich latach. Musicie to zobaczyć.

Edyta Herbuś urodziła się 26 lutego 1981 w Kielcach. Trzykrotna Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych i dwukrotna zdobywczyni Pucharu Polski Formacji Tanecznych w telewizji zadebiutowała w 2005 roku, kiedy to po raz pierwszy wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami".

Wcześniej jednak próbowała swych sił w aktorstwie. W 2003 roku pojawiła się w jednym odcinku serialu "Plebania", a rok później w serialu "Kryminalnie". Jednak dzięki popularności, którą zyskała w tanecznym show, dostała większą rolę w serialu "Na Wspólnej", następnie w "Klanie" czy "Pierwszej miłości".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dzikie ORGIE w nowym show. Zawodnik Najmana zdradza szczegóły seksu w „Wild Life”

Co ciekawe, Edyta przed udziałem w "Tańcu z gwiazdami" startowała w konkursach piękności. W 2004 roku zdobyła tytuł pierwszej wicemiss w polskiej edycji konkursu o tytuł Miss Hawaiian Tropic.

Była również gospodynią dwóch programów rozrywkowych: "W rytmie MTV", a także "Przebojowe dzieci".

Gwiazda zajmuje się również dubbingiem. Jej głos można usłyszeć takich bajkach jak: "7 krasnoludków: Las to za mało – historia jeszcze prawdziwsza", gdzie wciela się w Królewnę Śnieżkę, "Wyspa dinozaura", "Gang Wiewióra 2" czy "Księżniczka i smok".

Tancerka i aktorka związana była m.in. z Dawidem Ozdobą, Tomaszem Barańskim, Maciejem Kawulskim, Mariuszem Trelińskim. Obecnie tworzy udany związek z Piotrem Bukowieckim.

Koniecznie zobacz galerię zdjęć, w której pokazujemy jak zmieniała się Edyta Herbuś.

Natasza Urbańska o sesji w Playboyu. Znowu się rozbierze? | Gwiazdy bez maski
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze