Elwira Mejk uczy się grać na ukulele!

2021-04-08 4:00 pam
Elwira Mejk uczy się grać na ukulele
Autor: Instagram

Elwira Mejk na brak czasu nie narzeka. Mimo, że gwiazda disco polo nie gra koncertów wciąż znajduje sobie nowe zajęcia. Po tym jak wspólnie z mężem Mariuszem sami wyremontowali swój piękny dom, wokalistka postanowiła nabyć nowych umiejętności, które kiedy skończy się pandemia zamierza wykorzystać na scenie. Artystka uczy się grać na ukulele.

- Tęsknimy za naszą publicznością. Szykujemy kolejne utwory i teledyski, a kiedy wrócą koncerty chcę zaskoczyć czymś nowym, dlatego uczę się grać na ukulele, które zamierzam wprowadzić do naszego koncertowego show. Jestem już po kilku lekcjach online. Bardzo mi się podoba. To instrument trochę podobny do gitary. Mariusz mówi, że idzie mi całkiem nieźle - zdradza „Super Expressowi” Elwira.

Piosenkarka zapewnia, że instrument będzie tylko miłym dodatkiem do występów zespołu Mejk. Nie zamierza grać wszystkich utworów, a jedynie wybrane, m.in. numer "Graj dla mnie".

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze