Zapendowska kpi z uczestników "Tylko nas dwoje. Just the two of us"

2010-03-16 3:30 Dafa|łza

No i się zaczęło. W weekend ruszył polsatowski show "Tylko nas dwoje. Just the two of us". Najpierw Doda (26 l.) ośmieszyła Edytę Górniak (38 l.) przytwierdzając sobie do niby-kapelusza lalkę Edytę jadącą na bananie. Teraz Elżbieta Zapendowska (63 l.), która niegdyś była jurorką w "Jak Oni śpiewają", wyraziła swoje zdanie na temat uczestników tego show.

Śmiało stwierdziła, że uczące tam śpiewać gwiazdy w większości nie zasługują na miano artystów.

- Mam inne pojęcie na temat gwiazd, inne wartościowanie w muzyce. W moim pojęciu kilka osób z tych, które uczą śpiewać w tym programie, nie zasługuje na miano artystów - powiedziała nam Zapendowska.

>>> Wszystkie odcinki Tylko nas dwoje - wyłącznie na SE.pl

- Nie będziemy tego komentować - stwierdził Jacek Jastrowicz, menedżer Jacka Stachurskiego (44 l.), a reszta jego kolegów z programu ripostuje, że to, kto jest lub nie jest artystą, zależy nie od Zapendowskiej, ale od słuchaczy.

- Nie są artystami... Nie nadużywałbym terminu artysta. To człowiek, który pisze teksty, komponuje muzykę, a do tego porywa tłumy. Swoim występem na scenie wyzwala emocje. To osoba, która ma w sobie jakąś magię... - tak rozumie pojęcie Piotr Kupicha (31 l.) z grupy Feel, jeden z uczestników komentowanego przez panią Elę programu. Wtóruje mu kolega z ekranu Iwan Komarenko (34 l.): - Słyszałem, że nazwała ten program kiczowatym, a czy on bardzo różni się od tego, co robiła wcześniej w Poslacie? Moim zdaniem nie - wyznał nam Iwan.

Przeczytaj koniecznie: Doda wypowiada się ostrzej niż raperzy

Elżbieta Zapendowska, która uczyła śpiewu między innymi Edytę Górniak i Dodę, do zeszłego roku była w Polsacie stałym jurorem programu "Jak Oni śpiewają". W nowym show "Tylko nas dwoje. Just the two of us" szefowie stacji już nie znaleźli dla niej miejsca.

- Nie żal mi, że nie będę jurorem w tym programie. Wręcz cieszę się, że mnie tam nie ma - zapewnia nas specjalistka od śpiewania. Czy szczerze?

Przeczytaj koniecznie: Doda szydzi z Górniak - ma lalkę i banana na głowie (ZDJĘCIA)

Najnowsze