Emilia Krakowska została babcią! Jej córka jest znaną śpiewaczką

2020-01-17 14:44 doll
Emilia Krakowska
Autor: AKPA Emilia Krakowska

Życie prywatne Emilii Krakowskiej (79 l.) nigdy nie należało do najprostszych i ułożonych. Na szczęście aktorka może liczyć na stabilizację dzięki dwóm córkom: Weronice oraz Eleonorze. Młodsza z nich właśnie obdarzyła panią Emilię wnukiem!

Wszystkie związki Emilii Krakowskiej kończyły się fiaskiem. Jej trzeci partner odszedł od niej, kiedy dowiedział się, że urodzi im się wspólne dziecko – młodsza córka Eleonora. Podobno nie potrafił zaakceptować tego, że to nie on będzie najważniejszy.

Na szczęście 79-letnia aktorka ma wsparcie w swoich córkach. Weronika jest rehabilitantką, która stawia panią Emilię na nogi. Eleonora wybrała jednak zupełnie inny zawód i… śpiewa w operze. To właśnie ona 27 grudnia tamtego roku urodziła synka, Tymona Maksymiliana.

Wnuk od razu przygnał szczęśliwą babcię do Bazylei, gdzie mieszka Eleonora. - Fakt ciąży i dziecka jeszcze bardziej nas zbliżył. Jadę do niej. Pamiętam, kiedy urodziłam Eleonorę… Miałam znacznie gorzej, bo teściowa przysłała mi życzenia i przepis na ciasto, jakie mamy przygotować, kiedy przyjedzie oglądać dziecko – komentuje w tygodniku „Życie na gorąco”.