Eska Odwołuje Zimę: Ciupa nie może doczekać się lata!

2020-01-24 4:57 PAM

Śnieg w tym roku nie dopisał, ale kiedy na dworze chłód i depresyjna szarość, aż chciałoby się spakować walizkę i wyruszyć do ciepłych krajów. Niektórzy szczęściarze właśnie tak zrobią dzięki Eska TV i Radiu Eska, które po raz kolejny organizują akcję „Eska Odwołuje Zimę”! Z tej okazji w warszawskim klubie XoXo odbyło się „Before Party” przed wielką wyprawą na słoneczną Dominikanę.

Na imprezę wpadło wiele gwiazd – m.in. Ola Ciupa (30 l.), Lanberry (33 l.), Gosia Andrzejewicz (36 l.), Honorata Skarbek (28 l.), Roksana Węgiel (15 l.), Monika Miller (25 l.), Saszan (26 l.) czy Zuza Jabłońska (17 l.). Zabawa była przednia i oczywiście nie mogło zabraknąć na niej najlepszej muzyki. Zaśpiewała Roksana Węgiel, a Ola Ciupa na kilka setów stanęła za DJ-ską konsolą.

Słowianka Donatana już cieszy się na egzotyczny wyjazd.

– Należę do grupy szczęściarzy, którzy polecą na Dominikanę. Jestem pewna, że wysyłając dobrą energię z Karaibów, przegonimy szare chmury znad Polski – uśmiecha się Ciupa. 

– Jestem ciepłolubna. Nie interesują mnie narty ani żadne inne zimowe sporty, więc niecierpliwie wyczekuję końca zimy. Kocham gorące klimaty, wodę i piaszczyste plaże. Już nie mogę się doczekać lata w Polsce – dodaje celebrytka.

Najnowsze