Esmeralda Godlewska grozi Majdanowi. Ma mieć twarde dowody na jego pobyt w Zatoce Sztuki

2020-07-27 10:35 MGa
Esmeralda Godlewska
Autor: AKPA Esmeralda Godlewska

Monika "Esmeralda" Godlewska to jedna ze słynnych sióstr Godlewskich. Celebrytka w swojej relacji na Instagramie zastraszyła Radosława i Małgorzatę Majdanów. Twierdzi, że ma niezbite dowody na to, że były bramkarz reprezentacji Polski bywał w owianej złą sławą Zatoce Sztuki w Sopocie. Miejsce imprez wielu polskich gwiazdorów, zostało przedstawione w filmie Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" jako siedlisko pedofilii.

Reżyser po publikacji filmu w TVP, zaatakował m.in. słownie Radosława Majdana, prosząc go o to by się wytłumaczył z bywania w Zatoce Sztuki. Maż Małgorzaty Rozenek-Majdan błyskawicznie wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył, że bywał w takim miejscu.

- Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważna sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywista pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądowa - skomentował wówczas Radosław Majdan.

Dowody na to, że Majdan był gościem Zatoki Sztuki, ma mieć Esmeralda Godlewska.  - Mam ciekawe wiadomości do pani Małgoni Rozenek wraz z dowodami afery sopockiej związanej z Radziem (100% prawdy). Nie zawsze było tak grzecznie, jak to przedstawia w sieci. Niestety, nie mogę się podzielić z naszą idealną na pozór Panią Domu, gdyż mnie zablokowała. Prawda boli, ale za to jak wyzwala (...) A może coś więcej o słynnej aferze w Sopocie? Blancia, Bieniuk i reszta naszej elity... - pisała w swojej relacji jedna z sióstr Godlewskich.

Na koniec stwierdziła, że afera z Zatoką Sztuki to coś mocniejszego niż skandale opisywane w "Dziewczynach z Dubaju", o których film robi obecnie Doda i Maria Sadowska. - Te wszystkie pseudo książki, filmy, które aktualnie powstają o dziewczynach z Dubaju, to przy tym, co wiem, pikuś - czytamy u Esmeraldy.

Małgorzata i Radosław Majdanowie na razie nie odnieśli się do rewelacji Godlewskiej.

Esmeralda Godlewska pobita przez partnera? Pokazuje siniaki i atakuje siostry [WIDEO]

Siostry Godlewskie śpiewają urodzinowo prezydentowi. Agata Duda nie będzie zachwycona... [WIDEO]

Najnowsze