Ala Tracz już tak nie wygląda! Powalająca metamorfoza, szok na widok włosów 10-latki! [ZDJĘCIE]

2020-12-07 16:43 sylwiab
Ala Tracz, Eurowizja Junior 2020, TVP
Autor: AKPA Ala Tracz, Eurowizja Junior 2020, TVP

Eurowizja Junior 2020 cieszyła się szczególnym zainteresowaniem, bo przez ostatnie lata Polska wygrywała. Wielu miało nadzieje, że Ala Tracz powtórzy sukcesy Roksany Węgiel i Viki Gabor, ale niestety, w tym roku się nie udało. Tymczasem 10-latka przeszła powalającą metamorfozę! Możecie przeżyć szok na widok jej włosów.

Ala Tracz nie ukrywała, że Eurowizja Junior 2020 jest dla niej niezwykle emocjonującym przeżyciem. 10-latka zaprezentowała się podczas konkursu w uroczej, czerwonej sukience o prostym fasonie. W finale zaśpiewała piosenkę "I'll be standing" i chociaż nie udało jej się wygrać, zdobyła sympatię milionów widzów, urzeczonych jej przepięknym głosem.

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak wyleciała do rodziców Ani z "The Voice of Poland" z takim tekstem, że odebrało im mowę! Tym razem totalnie przesadziła?!

Ala Tracz pochodzi z Janowa Lubelskiego, gdzie mieszka razem z rodzicami i siostrą Olą. 10-latka zdobyła rozpoznawalność, kiedy dotarła do finału pod opieką Dawida Kwiatkowskiego. Wszystko wskazuje na to, że przygoda małej Ali z TVP nie zakończy się po Eurowizji, bo dziewczynka pojawiła się w studio wraz ze swoją siostrą, a największą uwagę przykuwa metamorfoza, którą przeszła.

NIE PRZEGAP: Lateksowe mini opina ją tak mocno, że wszystko ma na wierzchu. Maryla Rodowicz znowu szokuje fanów!

Ala Tracz ponownie w TVP. 10-latka po Eurowizji Junior przeszła powalającą metamorfozę!Ala Tracz przyznała, że liczy na to, że już niedługo będzie mogła koncertować. 10-latka przy okazji zdecydowała się więc na zmianę wizerunku i mocno ścięła włosy, które teraz sięgają jej za ucho. Prosta i skromna sukienka, którą miała na sobie podczas Eurowizji Junior wylądowała w szafie, a dziewczynka zastąpiła ją kreacją z cekinami w kolorze srebrnym i świeciła w telewizji, jak prawdziwa gwiazda! 10-latka razem z siostrą Olą nagrała świąteczny utwór i zaśpiewały go w programie TVP. Przy okazji poinformowały też, że teledysk do tej piosenki pojawi się w sieci już w najbliższy czwartek 10 grudnia.

Wczoraj Ala Tracz stanęła na wielkiej scenie podczas koncertu mikołajkowego "Uwierz w Mikołaja" i zaśpiewała polską wersję angielskiego hitu świątecznego, który zna niemal każdy. 10-latka wybrała piosenkę Mariah Carey "All i want for Christmas is you" i ponownie oczarowała widzów. Sprawdźcie sami na nagraniu poniżej!

NIE PRZEGAP: Żadna praca nie hańbi?! Wydało się, gdzie pracuje syn Zenka Martyniuka! Upokorzony ukrywał to przed wszystkimi

Ala Tracz, Uwierz w Mikołaja koncert TVP
Autor: AKPA Ala Tracz, "Uwierz w Mikołaja" koncert TVP
Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]
Najnowsze