Takiej Ewy Farnej jeszcze nie widzieliście! Gorące zdjęcie w gorsecie powala na kolana

2021-03-03 10:03 wp
Ewa Farna
Autor: Photo: Piotr Matusewicz / East News

Ewa Farna (28 l.) pokazała się w niespodziewanym wydaniu. Takiej jej jeszcze nie widzieliście! Piosenkarka dodała gorące zdjęcie w gorsecie i powaliła na kolana internautów. Od talii Ewy farny nie da się oderwać wzroku!

Ewa Farna przeszła w ostatnim czasie ogromną metamorfozę. Zmieniła się nie tylko sylwetka polsko-czeskiej gwiazdy, ale też jej całe życie. W 2017 roku wyszła za mąż za gitarzystę z własnego zespołu, Martina Chobota. Dwa lata później na świat przyszedł ich syn Artur. Mimo ogromnego poświęcenia rodzinie i wiru obowiązków, Ewa Farna zatęskniła za pracą. Szybko wróciła do tworzenia muzyki i koncertowania (online).

ZOBACZ: Brzuch Cichopek wywołał niezłe zamieszanie. Fani nie mogą w to uwierzyć!

Ewa Farna nagrała płytę, której premiera nie jest jeszcze znana. Wiadomo natomiast, że autorka hitu "Cicho" ma się świetnie i pełną parą wróciła do pracy. Na jej Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Farna ubrana jest w sekswoną stylizację. Ma na sobie gorset, który podkreśla jej olśniewającą talię.

- Czuje sie dzis jak 💋💃🏻👠💥🔥 👄. A ty? (Opisz w emoji) - poprosiła fanów, którzy są zachwyceni wyglądem swojej idolki. Musicie to zobaczyć!

SPRAWDŹ: Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądała Dorota Wellman. Dziennikarka właśnie skończyła 60 lat!

Zobacz, co fryzjer zrobił z Ewą Farną! W bardzo jasnym blondzie wygląda zabójczo!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze