Wielkie zmiany w życiu Ewy Kasprzyk! Seksowna gwiazda się ZARĘCZYŁA!

2020-11-20 5:08 DECK
Kasprzyk Zareczylam sie
Autor: Redakcja SE

Ależ to wspaniała wiadomość! Ewa Kasprzyk (63 l.) jest najszczęśliwszą kobietą na świecie i nie mogła już dłużej wytrzymać – chciała w końcu się pochwalić. „Jestem zaręczona!” – ekscytuje się seksbomba polskiego kina.

„Super Express” jako pierwszy informował, że Ewa Kasprzyk po 36 latach małżeństwa z Jerzym Bernatowiczem się rozwiodła. I to już rok temu! Do tej pory udawało jej się utrzymać w tajemnicy. Od lat zresztą małżeństwem byli już praktycznie tylko na papierze.

Jak się okazuje, w życiu gwiazdy jest już nowy mężczyzna, w którym jest szaleńczo zakochana i któremu właśnie powiedziała „tak”! Nie planowała nikogo informować, ale jest tak szczęśliwa, że nie chce dalej tego w sobie tłumić. 

– Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem – ogłosiła Kasprzyk w wywiadzie dla „Zwierciadła”. – Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją! – dodała żartobliwie, nawiązując do swojego skoku ze spadochronem.

Kim jest narzeczony aktorki? Przeczytaj poniżej.

Ewa Kasprzyk znowu zakochana. To dla niego się rozwiodła [ZDJĘCIA]

Wszystko wydarzyło się zaledwie kilka tygodni temu, na początku października, gdy Kasprzyk i jej ukochany postanowili odpocząć po trudach i stresach tego roku. Bardziej romantycznych okoliczności niż oświadczyny w pięknym, zabytkowym mieście nie mogła sobie wymarzyć.

Kim jest narzeczony Ewy Kasprzyk?

Narzeczony aktorki ma na imię Marcin i dla niej zmienił niemal całe swoje życie. Poznali się cztery lata temu w Turcji. Mężczyzna prowadził tam zajęcia z delfinami. Minęło trochę czasu, gdy oboje zaczęli odwiedzać się wzajemnie znacznie częściej niż zwykli znajomi. Od roku jednak towarzyszy pani Ewie dość regularnie, bo dla niej przeprowadził się do Polski. Chętnie pojawiali się w warszawskich knajpkach – zawsze roześmiani, swobodni i już na pierwszy rzut oka idealnie dopasowani. Wybranek Kasprzyk jest opiekunem wycieczek i instruktorem narciarstwa. Prywatnie kocha żagle i broń białą, której jest producentem.

Kulisy nowego związku Ewy Kasprzyk. Ukochany rzucił dla niej... delfiny

Tak kocha Ewa Kasprzyk! 63-latka promieniała na randce
Najnowsze