Fajbusiewicz zaplanował swój pogrzeb. Zdradził jaki utwór zostanie zagrany

2019-09-19 11:28 dav
Michał Fajbusiewicz
Autor: AKPA

Michał Fajbusiewicz (68 l.) to niekwestionowana ikona telewizji. Sławę zdobył dzięki programowi "Magazyn kryminalny 997". Niedawno na rynku ukazała się książka-wywiad rzeka z dziennikarzem. Zdradził w niej sporo faktów z życia prywatnego - m.in. opowiedział o tym jak wyobraża sobie swój pogrzeb.

W książce "Fajbus. 997 przypadków z życia" Michał Fajbusiewicz dużo mówi o swoim rozstaniu z Telewizją Polską, początkach pracy, programie, który prowadził. Znalazło się jednak miejsce na prywatne historie. Dziennikarz został zapytany m.in. o to czy chciałby, by na jego pogrzebie zagrała orkiestra górnicza.

"Ponieważ nigdy niczego nie planowałem, a patrząc w przyszłość, widzę, że już tylko umrę, to jest mój jedyny plan" - odpowiedział . "Na pewno wesoły" - dodał dopytany o kawałek jaki ma zabrzmieć.

Michał Fajbusiewicz przyznał także, że jest schorowanym człowiekiem, a mimo to nie dba o siebie i nie zamierza tego zmieniać. - Lubię takie życie jakie wiodę, i szlag mnie trafia na tę medialną poprawność towarzysko-polityczną. Wszyscy deklarują, że są na dietach, biegają, ćwiczą na siłowni, nie tykają alkoholu, odtruwają się. Od rana do wieczora liczą kalorie, spożywają tylko koktajle warzywne. Świetnie, tylko co to za życie - wyznał.

Książka "Fajbus. 997 przypadków z życia" jest już dostępna w sprzedaży.

Fajbus - książka o Michale Fajbusiewiczu
Autor: materiały prasowe