Fani będą wściekli! Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sprzedał konto na Instagramie razem z obserwatorami?!

2021-04-08 16:18 Wiktoria Policha
Oliwia i Łukasz Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Instagram Oliwia i Łukasz "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zasłynęli jako para, której małżeństwo przetrwało eksperyment. Zakochani doczekali się też potomstwa. Mają syna Franka. Niestety, od niedawna dzielą się opieką nad chłopcem. Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka rozstali się. Każde poszło w swoją stronę. Oliwia robi karierę na Instagramie, a Łukasz, jak się okazało, zrezygnował z życia w sieci. Jego fani będą wściekli! Uczestnik "Ślubu..." sprzedał konto na Instagramie razem z obserwatorami?! Oto dowody.

Łukasz Kuchta zniknął z Instagrama! Co się stało z uczestnikiem serialu dokumentalnego TVN? Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" najprawdopodobniej sprzedał konto wraz z obserwatorami. Jego nazwa zniknęła z wyszukiwarki, a nazwa profilu została zmieniona. Przejęła go firma sprzedająca... sztuczne rzęsy! Były mąż Oliwii Ciesiółki zyskał dzięki udziałowi w programie prawie 200 tysięcy obserwujących. Oni również zostali "sprzedani" wspomnianej firmie kosmetycznej. Będą wściekli, a może nikt się nie zorientuje? Niestety, po wszystkim został ślad, co odkrył portal Plotek.pl.

ZOBACZ: Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znamy datę i miejsce pochówku artysty

Na poniższych zdjęciach widzimy historię zmian, której dokonał właściciel konta. Mało tego, profil obserwują inne uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia". To wyraźnie wskazuje, że Łukasz był jego właścicielem jeszcze 16 marca 2021 roku. Dzień później zamienił się niczym żaba z bajki w pięknego księcia o długich i czarnych rzęsach. Magia?

Fani będą wściekli! Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia sprzedał konto na Instagramie razem z obserwatorami?!
Autor: Instagram Fani będą wściekli! Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sprzedał konto na Instagramie razem z obserwatorami?!
Fani będą wściekli! Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia sprzedał konto na Instagramie razem z obserwatorami?!
Autor: Instagram Fani będą wściekli! Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sprzedał konto na Instagramie razem z obserwatorami?!
Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - co się wydarzy w tym sezonie?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze