Fani odkryli kto jest AGENTEM! Ogromna wpadka TVN?

2016-05-17 12:22 ssk

Fani wpadli na trop, który zdaje się potwierdzać tożsamość tajemniczego tajniaka w programie Agent - Gwiazdy. Okazało się, że jeden z uczestników kłamał. Czy to właśnie on jest Agentem? Sprawdź!

Program Agent - Gwiazdy budzi coraz większe emocje. Nic dziwnego, w końcu w najbliższy wtorek odbędzie się finał programu. Poznamy w końcu tożsamość tytułowego Agenta. W programie zostały już tylko trzy osoby: Hubert Urbański, Tamara Gonzalez Perea (Macadamian Girl) oraz Antek Królikowski. Całą trójka jest podejrzana. Niecierpliwi fani postanowili przeprowadzić śledztwo, które ujawniło nieco informacji o jednym z uczestników!

Według fanów programu, to Hubert Urbański jest Agentem. Niektórzy od początku podejrzewali, że właśnie ta gwiazda knuje przeciwko innym uczestnikom. W końcu jako prowadzący Milionerów, nieźle potrafił namieszać graczom w głowach. Fani zauważyli, że w jednym z odcinków programu Urbański kłamał, twierdząc że ma lęk wysokości. Okazuje się, że pasją Huberta są... skoki spadochronowe. Taka informacja widnieje na stronie agencji Bumerang, gdzie zamieszczono CV aktora. W sekcji "Umiejętności" wyraźnie widnieją skoki spadochronowe.

Jednak czy kłamstwo, na którym widzowie złapali Huberta dowodzi temu, że naprawdę jest Agentem? Może był to sposób na wprowadzenie przeciwników w błąd. Nie zapominajmy, że gwiazdy walczą o główną nagrodę nie tylko z Agentem, ale również między sobą. Może To Tamara jest tajniakiem, albo Antek Królikowski? Czy stacja TVN pozwoliłaby sobie na taką wpadkę, jak niezatuszowanie informacji o uczestnikach, które są łatwo dostępne w Internecie? Jak myślicie?

Zobacz: Kto jest Agentem? Co o nim wiemy?