Fani Wiśniewskiego grożą wokalistce Ich Troje. Wydała oświadczenie

2019-03-20 9:07 MGa
Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska
Autor: Damian KLAMKA/East News

Agata Buczkowska (21 l.) jest wokalistką Ich Troje od 2017 roku. Swoją karierę zaczęła w "The Voice of Poland". Przez rozwód Michała Wiśniewskiego (47 l.) z Dominiką Tajner (40 l.) ma poważne kłopoty. Fani ekscentrycznego wokalisty zaczęli przypisać jej romans z Wiśniewskim, przez co miało rozpaść się jego małżeństwo. Buczkowska kategorycznie zaprzecza i publikuje oświadczenie, w którym pisze, że dostaje groźby i wyzwiska.

- W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim, a pojawiające się kolejne artykuły, są dla mnie krzywdzące i uderzają w moje dobre imię - zaczyna swoje oświadczenie Agata Buczkowska.

W dalszej części wpisu informuje, że przez insynuacje sugerujące jej romans z Michałem Wiśniewskim, ma spore problemy.

- Proszę również o zaprzestanie wysyłania mi wiadomości za pomocą portali społecznościowych z groźbami i wyzwiskami – w Internecie nikt nie jest anonimowy. Wszystkie hejtujące mnie wiadomości zostały zarchiwizowane i w razie konieczności będą stanowić dowód w sprawie - zaznacza wokalistka Ich Troje.

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Wokalista Ich Troje rozstał się z żoną Dominiką Tajner po 7 latach małżeństwa.

Wyświetl ten post na Instagramie.
OŚWIADCZENIE. Post udostępniony przez AGATA BUCZKOWSKA ® (@agatabuczkowska_official)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Seriously??? 🤨 Tracę wiarę w ludzi... Post udostępniony przez AGATA BUCZKOWSKA ® (@agatabuczkowska_official)
Najnowsze