FANTASTYCZNA informacja dla wszystkich fanów! Ruszają castingi do "The Voice" [ZASADY]

2021-05-11 20:00 Dominika Kowalewska
Drugą polską odsłonę „The Voice Senior” zwyciężyła Barbara Parzeczewska
Autor: fot. TVP Drugą polską odsłonę „The Voice Senior” zwyciężyła Barbara Parzeczewska

Na ten moment czekali wszyscy! Właśnie ruszyły przesłuchania online do nowych edycji najpopularniejszych programów muzycznych w Polsce. Śmiałkowie, którzy chcą sprawdzić swoje wokalne umiejętności, mogą wziąć udział w aż trzech różnych programach! Castingi do "The Voice of Poland", a także "The Voice Senior" i "The Voice Kids" właśnie wystartowały. Sprawdź, jak się zgłosić.

Programy „The Voice” od lat są kuźnią talentów. Muzyczne show otworzyły drzwi do kariery m.in.: Natalii Nykiel, Sarsie, Annie Karwan, Roksanie Węgiel, Viki Gabor, Marcinowi Maciejczakowi i Siostrom Szydłowskim. Właśnie ruszyły castingi do dwunastej edycji „The Voice of Poland”, trzeciej „The Voice Senior” i piątej odsłony „The Voice Kids”. Podobnie jak w ubiegłym roku casting przez internet to jedyna droga, aby wziąć udział w programie. Uczestnicy mogą wysyłać zgłoszenie do 23 maja 2021 roku na stronie www.voicecasting.pl

Casting "The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids". Jak się zgłosić?

Na stronie www.voicecasting.pl należy wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie - krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane drogą mailową lub telefoniczną.

Jakie warunki należy spełniać, aby wziąć udział w castingu? 

Do programu „The Voice of Poland” mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia. „The Voice Senior” to program dla seniorów po 60. roku życia. Do „The Voice Kids” można zgłaszać uzdolnione muzycznie dzieci w wieku 8-14 lat. Zgłoszenie muszą wypełnić wyłącznie rodzice bądź opiekunowie prawni dziecka. Zgłoszenia wysłane przez dziecko lub inne osoby niebędące rodzicem / opiekunem prawnym, nie będą rozpatrywane. Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy do podkładu lub z wykorzystaniem akompaniamentu na pianinie bądź gitarze albo zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

ZOBACZ TO: The Voice Kids 4. Finał: Sara Egwu-James zwyciężczynią czwartej edycji muzycznego show! [RELACJA]

Przypomnijmy, że jedenastą edycję „The Voice of Poland” wygrał Krystian Ochman. Drugą polską odsłonę „The Voice Senior” zwyciężyła Barbara Parzeczewska a w ostatniej edycji „The Voice Kids” triumfowała niezwykle uzdolniona Sara Egwu-James.

Źródło: materiały prasowe TVP

The Voice Kids: Dawid Kwiatkowski złamał zasady programu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze