Felicjańska szczerze o kolejnym odwyku

2020-01-13 14:18 rr
Felicjańska szczerze o kolejnym odwyku
Autor: Instagram/ilonamontana Felicjańska szczerze o kolejnym odwyku

Ilona Felicjańska (50 l.) w grudniu wylądowała w amerykańskim areszcie. Modelka została zatrzymana w następstwie awantury domowej, do której doszło między nią, a jej ukochanym Paulem Montaną. Od pary czuć było alkohol. Czy w związku z tym planują wybrać się na odwyk?

W grudniu między Iloną Felicjańską i Paulem Montaną doszło do awantury domowej. W imieniu modelki po pomoc zadzwonił hotelowy recepcjonista. – Pracuję w recepcji hotelowej. Goście naszego hotelu mają konflikt rodzinny i kobieta chce złożyć tej sprawie raport na policji. Przyślijcie kogoś, by mogli nam pomóc – powiedział recepcjonista, dzwoniąc na policję.
Funkcjonariusze przesłuchali Ilonę oraz jej męża. Mężczyzna miał na ciele ślady pogryzienia. Według raportu służb, od Ilony było czuć alkohol. W sądzie w USA wciąż toczy się w ich sprawie postępowanie. Kolejne posiedzenie wyznaczone zostało na 16 stycznia. Para może trafić na rok do więzienia! Sędzia może ich wysłać także na leczenie choroby alkoholowej i agresji.

Czy Ilona Felicjańska i Paul Montana wybierają się na odwyk?

- Jeśli chodzi o alkohol, to i Paul i ja wiemy wystarczająco dużo o jego szkodliwości. Wiemy też, że nasza miłość bez niego jest  wiele piękniejsza. Ale kolejnej terapii nie potrzebujemy - przyznała w rozmowie z "Twoim Imperium" Ilona Felicjańska.

Najnowsze