Figurski odpiera ataki dotyczące LANSOWANIA się na CUKRZYCY

2019-11-26 23:54 KSZ
Michał Figurski
Autor: Instagram Michał Figurski

Michał Figurski (46 l.) kilka lat temu otarł się o śmierć. Dziennikarz cierpi na cukrzycę od 19. roku życia. Choroba nie daje o sobie zapomnieć i często jest powodem hejtu. Figurski rozprawił się z plotkami na swój temat w programie Kuby Wojewódzkiego.

Michał Figurski założył "Fundację Najsłodsi", aby wspierać osoby chore na cukrzycę. Figurski sprzeciwia się temu, że ktoś nabija się z tej choroby i twierdzi, że można się na tym lansować: - Ze mnie można sobie żartować, ale z cukrzycy już nie. Jeśli ktoś twierdzi, że można się lansować na chorobie, że sobie ją wymyśliłem, to jest to przykre i niesmaczne. 

Walcz z cukrzycą! e-Poradnik co robić aby cukier wrócił do normy >

Dziennikarz zdradził, co według niego, jest największą chorobą w naszym kraju: - Mamy problem z nienawiścią. Aby jej przeciwdziałać, Figurski postanowił pogodzić się z Wojewódzkim. Wyznał mu nawet, że go bardzo lubi: - Zawsze miałem do ciebie słabość!  Gospodarz show przypomniał o ich wspólnej pracy w radiu i o wielu kontrowersyjnych tematach, jakie poruszali: - Nikt w tym kraju nie zrobił odważniejszego radia, niż ty i ja. I za to oberwaliśmy - podsumował Figurski. 

Najnowsze