Tego wyznania nikt się nie spodziewał. Filip Chajzer był poważnie chory, bardzo cierpiał

2021-03-19 18:16 wp
Filip Chajzer
Autor: AKPA Filip Chajzer

Filip Chajzer wyznał, że był poważnie chory. Tego nikt się nie spodziewał! Wyznanie prezentera "Dzień Dobry TVN" zaskoczy naprawdę wielu. Okazuje się, że syn Zygmunta Chajzera nie miał lekko. Dziś otwarcie mówi, że trudne chwile już za nim: "Wyleczyłem się z tej poważnej choroby" - zdradził gwiazdor TVN.

Filip Chajzer (37 l.) zdradził, że był poważnie chory. Dziennikarz TVN potwornie cierpiał przez ciężkie schorzenie, które dotyka wielu ludzi. Partner Małgorzaty Ohme (42 l.) z "Dzień Dobry TVN" był ciągle w pracy, nie potrafił odpoczywać, a czas wolny wręcz go męczył. Gwiazdor TVN był... pracoholikiem. Nieustanne myślenie o życiu zawodowym i problemy ze skupieniem na prywatności sprawiały, że Chajzer bardzo cierpiał.

ZOBACZ: Joanna Szczepkowska przekazała dramatyczne wieści! Jest kolejną ofiarą przemocy reżysera?

Nie potrzebowałem urlopów, bo wydawało mi się, że odpoczywam w pracy. A gdy miałem okazję wypoczywać w konwencjonalny sposób – tak, jak robi to większość ludzi, męczyłem się. Aczkolwiek mam już pełną świadomość tego, że to nie było normalne. Więc jeśli miałby doszukiwać się jakichś dobrych stron pandemii, to z pewnością ten czas sprawił, że nauczyłem dzielić swoje życie między dom, przyjaciół, pasje i pracę - zdradził Plejadzie młody Chajzer.

NIE PRZEGAP: Pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego. Wzruszająca przemowa gwiazdy "Rancza". Chwile zadumy przy grobie [ZDJĘCIA I WIDEO]

Okazuje się, że zbawienna okazała się pandemia koronawirusa. Zamknięcie w domu sprawiło, że prowadzący "Dzień Dobry TVN" nieco zwolnił tempo: - Mam poczucie, że, dzięki pandemii i tym kilku miesiącom zamknięcia w domu, mój pracoholizm przybrał o wiele łagodniejszą formę. (...) Wcześniej tak nie było. Radość sprawiało mi głównie, jeśli nie jedynie, to, co związane było z pracą. Nie umiałem też odpoczywać - wyznał Filip Chajzer.

Spodziewaliście się takiego problemu słynnego dziennikarza?

Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze