Filip Chajer zostanie OJCEM!

2017-05-26 4:00 ul

Wielka radość w rodzinie Chajzerów!!! Filip Chajzer (33 l.) zostanie ojcem. Jego ukochana Małgorzata Walczak spodziewa się dziecka! - Cieszę się, że znów będę dziadkiem - wyznaje w rozmowie z "Super Expressem" Zygmunt Chajzer (63 l.).

Filip jest teraz najszczęśliwszym mężczyzną w Polsce. Dziennikarz już odlicza tygodnie do przyjścia maleństwa na świat. Jak udało nam się dowiedzieć, jego partnerka Małgorzata jest w czwartym miesiącu ciąży. Ojciec Filipa, popularny dziennikarz Zygmunt Chajzer, nie ukrywa, że cieszy się, że ponownie zostanie dziadkiem.

- No podobno tak ma być... że Filip spodziewa się dziecka. Ja się bardzo cieszę. Jestem bardzo szczęśliwy, że będę dziadkiem, bardzo - wyznał pan Zygmunt w rozmowie z "Super Expressem". Nieznana jest jeszcze płeć dziecka ani czy jest gotowa wyprawka.

- O szczegóły proszę pytać Filipa - dodaje tajemniczo.

Filip niechętnie mówi o ciąży ukochanej i ponownym ojcostwie. Dziennikarz wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią syna z pierwszego małżeństwa Maksa (+9 l.), który zginął w wypadku samochodowym prawie dwa lata temu.

Zobacz: The Beatles - włosy muzyków sprzedane za 10 000 EURO! [ZDJĘCIA]

Najnowsze