Finał "Czaru par". Kim są zwycięzcy show?

2019-12-13 21:56 wp
Finał programu Czar par. Kim są zwycięzcy?
Autor: Instagram Maciej Kurzajewski Finał programu "Czar par". Kim są zwycięzcy?

Poznaliśmy pierwszych zwycięzców programu "Czar par" od 23 lat. Finałowe starcie wyłoniło najlepszy duet show. O ich wygranej decydowały głosy widzów. Sprawdź kim są wygrani programu!

Przez dwanaście tygodni czternaście par z różnym stażem w związku rywalizowało w wielu konkurencjach. Ich zadaniem było sprawdzenie jak dobrze się znają. Jednak tylko jeden duet mógł okazać się najbardziej zgrany i zdeterminowany. Dorota Chotecka i Radosław Pazura oraz Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oceniali poczynania uczestników. W wielkim finale wystąpiły cztery duety: Iwona i Jakub Jałoszyńscy, Katarzyna i Krzysztof Fabiańscy, Beata i Piotr Wójcikowie oraz Beata i Tomasz Jędrowie. Jednak zwycięzca może być tylko jeden!

ZOBACZ: Małżeństwo z „Czaru Par” straciło córkę w STRASZNYM wypadku. Chcą założyć fundację

Trzecie miejsce zajęli Beata i Piotr Wójcikowie. Para poznała się w kościele, gdy Piotr był lektorem i miał 14 lat. Żona, jest od niego  starsza o 16 lat. Niestety, odpadli przed gorącym odcinkiem na żywo.

Oto pary, które wzięły udział w dogrywce na żywo:

Katarzyna i Krzysztof Fabiańscy piszą o sobie: - Pochodzimy z Kruszwicy, ale w programie reprezentujemy całe województwo kujawsko-pomorskie. To właśnie w tej miejscowości wychowują razem córkę. Wygraną przeznaczą na ważne cele: - Rozsądna decyzja (...) Pomyślimy jak wygramy - mówili. Krzysztof jest miłośnikiem tanecznych programów telewizyjnych, o czym Kasia chętnie opowiada.

Iwona i Jakub Jałoszyńscy są ze Suliszewic. Od ślubu minęło im 13 lat. Mają córeczkę - Apolonię. Na wsi mają piękny dom: - Zawsze tu można przyjechać i dostać dobrą kawę. Para była bardzo wyluzowana: - Nie spinamy się (...) idziemy na żywioł. Gdyby mogli przejść program jeszcze raz, zrobiliby to bardziej na luzie - opowiedzieli. Za wygraną kwotę chcieliby otworzyć browar, bo jak mówi Kuba: - Piwowarstwo jest moją pasją. Jakub kocha swoją żonę, a najbardziej kręci go... jej pupa i nogi! Przyznał to na wizji.

ZOBACZ: Wpadka w "Czar Par". Uczestniczka pokazała PUPĘ! [GALERIA]

Jednak zwycięzca może być tylko jeden! Kto zdobędzie 300 tys. złotych? Najbardziej czarującą parą zostają państwo... Fabiańscy! Para nr 7 - Katarzyna i Krzysztof wygrali nową edycję "Czaru par"!!!  - Dziękujemy Kujawom! Jesteście wspaniali! Jesteście wielcy! - cieszyli się zwycięzcy.

ZOBACZ: Wpadka w Czar Par. Śmierć dziecka, katechetka i metamorfoza uczestników. Zrzucili 55 kg!

Katarzyna i Piotr Fabiańscy - zwycięzcy Czaru par
Autor: AKPA Katarzyna i Piotr Fabiańscy - zwycięzcy "Czaru par"
Najnowsze