Finał Miss Polski 2020. Zwyciężczyni ma odważny plan. Kim jest Anna-Maria Jaromin? [GALERIA]

2021-01-17 23:20 ksz
Finał Miss Polski 2020.  Kim jest zwyciężczyni?
Autor: AKPA

To był emocjonujący finał Miss Polski 2020. Pierwszy raz w historii gala odbyła się bez udziału publiczności. Jednak nie zabrakło wielkich gwiazd i olśniewających kreacji. Nad całością czuwało grono dobrze znanych prowadzących. Były niespodzianki i zaskakujący strój Joanny Liszowskiej. Jednak to nie wszystko. Sprawdź, kim jest nowa Miss Polski! Zajrzyj do naszej galerii, aby obejrzeć relację z gali finałowej.

O koronę Miss Polski 2020 walczyły 23 kandydatki z całego kraju. Zaprezentowały się w kilku strojach: w kolekcji casual od Violi Piekut, strojach kąpielowych Self Collection, odzieży termicznej od Brubeck oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych od Violi Piekut. Koronę Miss Polski swojej następczyni przekazała ubiegłoroczna laureatka, czyli Magdalena Kasiborska. Galę prowadziło znane nam trio: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut- Jeżyna i Agnieszka Hyży. W jury była m. in. Ewa Wachowicz - Miss Polonia 1992, Ania Wyszkoni i Olga Buława. Swoimi występami wokalnymi zaszczyciły takie gwiazdy jak: Kortez, Ania Wyszkoni, Monika Lewczuk oraz Paweł Domagała. Joanna Liszowska przyćmiła wszystkich swoim BIUSTEM! W takiej odsłonie dawno jej nie widzieliśmy.

ZOBACZ:Miss Polski 2020 w namiętnym pocałunku z chłopakiem. Ukochany gorąco wspierał ją w finale [ZDJĘCIA]

Anna-Maria Jaromin, Miss Polski 2020
Autor: AKPA Anna-Maria Jaromin z koroną najpiękniejszej Polki

Finał Miss Polski 2020. Niezwykła piękność. Kim jest zwyciężczyni?

Najpierw ogłoszono Miss Polski widzów Polsatu. Została nią Wiktoria Ciochanowska z Łomży.

Oto właściwe wyniki:

IV Wicemiss Polski Sandra Naum

III Wicemiss Polski Dominika Wójcik

II Wicemiss Polski Wiktoria Ciochanowska

I Wicemiss Polski Natalia Balicka

Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin

Zwyciężczyni ma 22 lata i pochodzi z Katowic. Studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne: - Moją największą pasją jest jazda konna, którą trenuję od około 12 lat. W 2015 roku wygrałam Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle w ujeżdżeniu w kategorii mała runda. W przyszłości chciałabym połączyć moje studia oraz pasję i pracować w policji konnej - mówiła o sobie kandydatka. Dziewczyna ma odważny plan - chce napisać książkę dla takich dziewczyn, jak ona i inspirować kobiety. 

Najnowsze