FINAŁ "Ośmiu wspaniałych": NAGA sesja zdjęciowa i wstrząsający rachunek sumienia [RELACJA]

2020-05-29 21:20 KSZ
Ośmiu wspaniałych, TVP
Autor: Facebook "Ośmiu wspaniałych", TVP

Ostatnie zadanie przygotowane przez Martę Manowską wbiło widzów w fotel! Uczestnicy byli zaskoczeni specjalną sesją zdjęciową. Musieli pozbyć się kompleksów. W finale, po wielu tygodniach rozłąki, wreszcie zobaczyli swoich bliskich. Czy Radek, który zrezygnował z udziału w programie, ostatecznie spotkał się z Manowską?

Przygoda "Ośmiu wspaniałych" kończy się wraz z dzisiejszym odcinkiem. Panowie zgodnie zapewniają, że program dał im możliwość przyjrzenia się sobie i chcą kontynuować swoją przemianę. Wszyscy wyczekują spotkania z rodziną i bliskimi. Prowadząca zorganizuje dla uczestników na zakończenie programu wyjątkową sesję zdjęciową. Panowie staną przed obiektywem Pawła Spychalskiego, fotografa specjalizującego się w akcie męskim. Radek opuścił program w tajemniczych okolicznościach.  Wcześniej brał udział w brutalnym naśmiewaniu się z Pawła. Uczestnik spakował swoje rzeczy i odjechał bez słowa wyjaśnienia. 

Bądźcie z nami o 20:35. Startujemy z relacją na żywo!

20:35 Panowie nadal przeżywają to, co stało się z Radkiem. Nie mają pojęcia, co go tak wyprowadziło z równowagi. Jarek z Adamem próbowali go zatrzymać. Jarek chciał mu nawet przebić oponę w samochodzie, ale nie zdążył. Oskarżają Pawła o to, że działał innym na nerwy. Zastanawiają się również nad tym, czy przemiana Radka już się dokonała. Jego zachowanie temu przeczy.

20:40 Kolejnym etapem przemiany jest sesja zdjęciowa. Jarek poszedł na pierwszy ogień. Zapozował bez koszulki, ale nie chciał zdjęć w samej bieliźnie. Jarek: - Wcześniej występowałem tak tylko przed moją kobietą. Mężczyzna zapomniał zdjąć skarpetki. Adam nie czuł się najlepiej przed obiektywem fotografa. Sebastian nauczył się w programie, jak zyskać pewność siebie. Przed aparatem zachowywał się bardzo naturalnie. Fotograf stwierdził, że jego portret może iść na wystawę! Łukasz nie wstydził się swojego ciała. Zgodził się na sesję w samej bieliźnie. 

20:45 Największe kompleksy ma Paweł, który walczy z nadwagą: - Byłem zawsze największy w klasie. Ale przełamałem się teraz. Idę na całość, bo wiem, na co mnie stać. To był kolejny krok do samoakceptacji. Zwieńczeniem sesji była wystawa. Dżentelmeni ubrali się w eleganckie garnitury. Jarek był z siebie bardzo zadowolony. Manowska określiła go, jak zmysłowego. Wreszcie pokazał swoją delikatną odsłonę. 

20:50 Adam pozował dla żony. Nadal ją kocha i w trakcie programu wyznał, że jest kobietą jego życia. Żona bardzo się wzruszyła. Dla małżonków jest jeszcze szansa na odbudowanie związku. Sebastian jest zadowolony z efektu. Zależało mu na metamorfozie i tak też się stało. Jest innym człowiekiem. Łukasz był nieszczęśliwy. Zranił swoją partnerkę. Teraz wie, gdzie popełnił błędy. Wciąż ma szansę na odzyskanie swoich dzieci. Wystawę podziwiał tłum kobiet! Podziwiały "Wspaniałych". Szczególnie Pawła, który pokazał swoje ciało w dużym rozmiarze - takim, jakie ono jest. 

20:55 Uczestnicy pisali listy do swoich bliskich. Jarek i Sebastian do ojców. Łukasz do swojego syna. To miało być rozliczenie z przeszłością i przyznanie się do błędów. Paweł napisał list pożegnalny do swojej byłej dziewczyny, która niegdyś go zostawiła bez wyjaśnienia. Po napisaniu listy zostały spalone. Piotr zwierzał się Albertowi. Okazało się, że ma żonę i drugą partnerkę. Musi wybrać jedną z nich. 

21:00 Panowie snują plany o przyszłości. Wielu z nich chce zmienić zawód. W ośrodku nabyli nowych umiejętności, które mogą im się później przydać. Manowska w tajemnicy przed uczestnikami zaprosiła na finał ich bliskich. Syn Adama był pod wrażeniem wyglądu ojca. Jedynie Jarek i Piotr zostali sami, nikt do nich nie przyjechał. Adam na początku wydawał się imprezowiczem. Szybko wyszło na jaw, że kocha swoją żonę do szaleństwa i chce zmiany dla swoich dzieci. Syn jest z niego dumny. Albert jest bardzo skryty. Przyjechał do niego brat. Z trudem przychodziły mu różne zadania, ale okazał się dobrym przywódcą grupy. 

21:05 Do Łukasza przyjechał przyjaciel. Jego przeszłość to rozwód i rozbita rodzina. Jednak w każdej aktywności szukał nauki. Sebastian zostanie zapamiętany jako najbardziej wstydliwy i wrażliwy z całej ósemki. W pokoju przebywał z jego przeciwieństwem, czyli Jarkiem. Na początku nie było łatwo. Jarek wyprowadził go z równowagi już na samym początku. Jarek przybierał różne maski, ale bywało, że pokazywał swoje wnętrze. W głębi duszy potrafi okazać pomoc i empatię. Piotr był raczej zdystansowany. Jego odwiecznym problemem był brak silnej woli. Paweł ma świadomość swoich słabości, ale dysponuje ogromną siłą walki. Otaczają go bliscy, więc musi teraz zawalczyć o siebie. 

21:10 Powrót Radka! Uczestnik opuścił ośrodek, ale pojawił się na pożegnalnym spotkaniu. Nie chciał wyjaśniać swojego zachowania. Sebastian zdecydował się przeczytać przy wszystkich swój list do ojca. Jego tata zmarł, a bohater pogodził się z nim na łożu śmierci. Sebastian przez całe życie miał do niego żal o to, że nie zajmował się nim, a dopiero gdy zachorował zainteresował się dzieckiem. Sebastian rozkleił się podczas pisania listu. Jego towarzysze okazali mu duże wsparcie. Nawet Jarek zapewnił, że zawsze będzie przy kumplu. 

21:20 Program dobiegł końca. Manowska zakończyła swoją misję. Panowie są gotowi do powrotu do rzeczywistości.

ZOBACZ: "Ośmiu wspaniałych": Niepełnosprawny ojciec zrujnował mu życie. Brak miłości rozdzielił go z rodziną

Paraliż na romantycznej randce. Jarek zakończył spotkanie z gorączką [RELACJA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze