Finał "Szansy na sukces" już w niedzielę! Kto zaśpiewa na Festiwalu Opole 2020?

2020-05-29 15:55 AHN, MGa
Szansa na sukces. Przebojowy finał
Autor: Materiały prasowe TVP Artur Orzech

Pora na decydujące starcie wiosennej edycji programu „Szansa na sukces. Opole 2020”. O tym, przed kim już w najbliższą niedzielę otworzą się drzwi do wielkiej kariery, zdecydują widzowie.

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Poszukiwania nowej gwiazd polskiej sceny dobiegają końca. Utalentowani młodzi wokaliści, którzy tej wiosny stanęli do muzycznej rywalizacji w programie „Szansa na sukces” przez ostatnie tygodnie musieli zmierzyć się z repertuarem m.in. zespołu VOX, Formacji Nieżywych Schabuff, Haliny Frąckowiak, zespołu DeMono, Andrzeja Zauchy czy Izabeli Trojanowskiej. Teraz dziesięciu laureatów poszczególnych odcinków staną do walki w wielkim finale, a na zwycięzce czekać będzie we wrześniu najsłynniejsza scena w Polsce. Najlepszy wykonawca zaśpiewa bowiem podczas koncertu „Debiuty” w ramach 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

O tym, kto stanie przed szansą zaprezentowania się podczas tej prestiżowej imprezy, zdecydują głosy jurorów, ale także widzów, którzy będą mogli oddawać głos na swoich faworytów za pomocą SMS-ów. W finałowej walce otuchy uczestnikom dodawać będzie prowadzący Artur Orzech.

W finale powalczą: Julia Bojur (18 l.), aktorka znana z "Lekarzy" i "Drugiej szansy" Żaneta Łabudzka (30 l.), Jakub Zajączkowski (28 l.), Sylwia Frączek, Gabrysia Kurzac, Tomek Jarosz, Tomasz Filipczak, Marcin Staszek, Magdalena Ollar i Justyna Jedrusik (29 l.).

Emisja w TV:

Szansa na sukces. Opole 2020
Niedziela 15.15 TVP 2

Najnowsze