Finalista MasterChefa został ojcem! Pokazał PIĘKNE zdjęcie

2019-08-14 16:47 Paula
 Matteo Brunetti.
Autor: AKPA/Podlewski

Wielka radość w rodzinie znanego z programu MasterChefa kucharza Matteo Brunetti. Celebryta ogłosił właśnie, że został ojcem! Na świat przyszedł syn Matteo i jego ukochanej. To pierwsze dziecko byłego uczestnika kulinarnego show.

Kucharz Matteo Brunetti, którego doskonale znają widzowie programu MasterChef, został ojcem! Przystojniak pochwalił się na Instagramie zdjęciem synka. Umieścił też wzruszający wpis: - Tak trudno przez 9 miesięcy wyobrazić sobie jak powstaje mały człowiek. Ojcowie dobrze wiedza o czym mówię. Ale ten moment kiedy chwycił mnie i uścisnął zrozumiałem, że mam swojego człowieka, kompana, przyjaciela, mężczyznę - rozpływa się kucharz w Internecie. Młody ojciec napisał też, że chociaż nie wie, jaki będzie jego synek, gdy dorośnie, to już zapowiada, że będzie go wspierał: -  Nie wiem naprawdę jaki będzie świat jak dorośniesz i która drogę wybierzesz dla siebie, ale wiedz ze każdy Twój wybór uszanuję i będę Cię wspierał przez wszystkie dni jakie będzie nam możliwe wspólnie przeżyć. Matteo ujawnił też imię synka: - Witaj na świecie mój synku, Leone - napisał.

Także jego ukochana i mama małego Leone umieściła piękne zdjęcie i wpis odnoszący się do narodzin dziecka. - W trzech słowach: MÓJ CAŁY ŚWIAT ! Od serca: Przez te 9 miesiecy prawde mowiac nie rozumialam (do samego konca) jak to dziala, ze nagle pojawia sie taki maly ktos i z marszu kocha sie go bezgraniczniePoznajemy sie coraz lepiej z kazda minuta, a tym samym ta milosc nabiera coraz wiekszych rozmiarow. Zdecydowanie dogadujemy sie, a raczej „dospiewujemy” Magia! Witaj na pokladzie dzielny Leone!

Pod wpisami dumnych rodziców posypały się gratulacje!

Najnowsze