Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Foremniak i Żmijewski znowu razem. Ona będzie się go bać!

2018-02-07 9:50 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski
Autor: AKPA

Ta wiadomość zelektryzowała fanów seriali! Małgorzata Foremniak (51 l.) i Artur Żmijewski (51 l.) znów razem na planie! Aktor dołączył do obsady "W rytmie serca", a jego postaci będzie daleko do sympatycznego Kuby z "Na dobre i na złe" czy prawego "Ojca Mateusza".

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na początek cofnijmy się o kilkanaście lat, kiedy ruszał serial "Na dobre i na złe. Zosia i Kuba znali się ze studiów. Ona, bardzo dobra anestezjolog rozpoczęła pracę w szpitalu w Leśnej Górze i tak odnowili swoją znajomość. Odżyły dawne uczucia.

Jednak związek Zosi i Kuby nie zawsze był sielanką. Mimo że wydawali się być dla siebie stworzeni, przechodzili też kryzysy. Zosia zdradziła Kubę ze swoim kolegą z liceum (Jarosław Jakimowicz – 48 l.). On z kolei był zauroczony jej siostrą Zosi Meg (Maja Ostaszewska – 45 l.). Gdy z kolei wyjechał za granicę, Zosia czuła się bardzo samotna i jej powiernikiem został dr Piotr Gawryło (Marek Bukowski – 48 l.). I znowu Kuba nie był jej dłużny, bo Zosia znalazła jego wiele mówiące zdjęcia z asystentką Karen (Anna Stępień).

Ostatecznie oboje jednak uznali, że bardzo się kochają i zamiast rozwodu było pojednanie, a potem wspólny wyjazd do Berlina.

Fani serialu "Na dobre i na złe" z sentymentem wspominają tę parę, jednak zarówno Małgorzata Foremniak, jak Artur Żmijewski nie zamierzają wracać na jego plan. Dla nich to zamknięty etap w karierze zawodowej. Dlatego świetną wiadomością jest to, że znowu zobaczymy ich razem na ekranie. Tym razem w serialu "W rytmie serca".

W nowych odcinkach, które zobaczymy wiosną Artur Żmijewski wcieli się w postać dawnej miłości Olgi Krajno, granej przez Foremniak. Jednak ich pierwsze spotkanie będzie bardzo dalekie od romantyzmu. A Olga będzie się nawet bała o swoje życie. Kim tak naprawdę jest postać grana przez Żmijewskiego? Czy ma coś wspólnego z tajemnicami Olgi? Tego nie możemy Wam zdradzić, ale możecie być pewni, że będzie się działo, a takiego Artura Żmijewskiego się nie spodziewacie.

Co jeszcze czeka nas w serialu "W rytmie serca"? Do obsady dołączyła również Julia Wieniawa (19 l.), która gra Alex – blogerkę modową. Gwiazda internetu przyjedzie do Kazimierza wraz z mamą i ulegnie poważnemu wypadkowi, który prawdopodobnie ktoś specjalnie sprowokował…

Nowe odcinki "W rytmie serca" już od 4 marca w Polsacie.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg - Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? ZDJĘCIA

Najnowsze