Skandaliczne zachowanie Foremniak na jubileuszu "Na dobre i na złe"

2019-10-26 5:23 dd
Małgorzata Foremniak. Zniszczyłam sobie życie
Autor: Niemiec/Akpa Małgorzata Foremniak

Miało być tak fajnie, a ona popsuła świętowanie. Twórcy „Na dobre i na złe” przygotowują się do hucznego jubileuszu 20. urodzin produkcji, które przypadają na początku listopada. Jak dowiedział się „Super Express” jedną z niespodzianek miał być gościnny udział Małgorzaty Foremniak (52 l.), czyli serialowej Zofii Burskiej. Niestety, tak się nie stanie. Telewidzowie mogą czuć się zawiedzeni...

Foremniak odeszła w 2012 roku. Grana przez nią doktor Zosia wraz z mężem i córką wyjechała do Niemiec. W mediach co jakiś czas pojawiały się informacje, że może ona powrócić do produkcji, chociażby na serialowy ślub swojej starszej pociechy. Za każdym razem gwiazda jednak nie była zainteresowana. Nadzieja odżyła, kiedy okazało się, że produkcja chciałaby zaskoczyć widzów z okazji 20. urodzin serialu. Jednym z pomysłów był powrót Zosi i Jakuba (Artur Żmijewski, 53 l.) do szpitala w Leśnej Górze. Menedżerka aktorki w rozmowie z nami zdementowała jednak pogłoski. Jakby tego było mało – z serialu odeszła także Katarzyna Dąbrowska (35 l.). Po 11 latach spędzonych na planie postanowiła zrezygnować z roli Wiktorii Consalidy.
Dla widzów mamy jednak dobrą wiadomość – po przerwie spowodowanej ciążą i narodzinami dziecka do „Na dobre i na złe” powróciła dr Agata Woźnicka, w którą wciela się Emilia Komarnicka-Klynstra (34 l.). Obsadę wzbogacił także syn Hanny Śleszyńskiej (60 l.) i Piotra Gąsowskiego (55 l.) – Jakub Gąsowski (24 l.).