Frywolna Koroniewska pokazała jak biega bez stanika. Okropny hejt o rozmiar jej piersi

2021-06-13 19:43
Co za biust! Joanna Koroniewska w odważnym kadrze z okazji urodzin
Autor: AKPA Co za biust! Joanna Koroniewska w odważnym kadrze z okazji urodzin

Okropna drama w komentarzach pod postem z Joanną Koroniewską (43 l.) biegającej bez stanika! Pod adresem gwiazdy "M jak Miłość" padły chamskie i małostkowe teksty odnoszące się do rozmiaru jej piersi. - Naprawdę pierwsze co wpadło mi w oczy to brak piersi - pisze agnieszkaoginska75. Na całe szczęście fanki gwiazdy wzięły ją w obronę. - Jeśli się kogoś kocha to nie dla dużych cycków czy dużego penisa ,tylko za to co ma w głowie i w sercu - odbija piłeczkę yvonne.00_. Do całej draki odniosła się sama zainteresowana w poście zatytułowanym "Ja i mój biust".

Dwa dni temu mój mąż wrzucił moje zdjęcie z biegania. Zauważyłam ten post dopiero dzisiaj. I dopatrzyłam się tam niezłej awantury. Dziękuję Wszystkim, którzy wzięli MNIE w obronę!!! A doczytałam, że odbyła się tam prawdziwa WALKA!! - pisze Koroniewska na Instagramie w poście pt. "Ja i mój biust". Poniżej umieszczamy całą treść postu pani Joanny:

"Do Wszystkich SZCZERZE zaniepokojonych wielkością moich piersi. Kochani! Uwielbiam swój rozmiar. Nie mam zamiaru niczego zmieniać. KAŻDY MA PRAWO wyglądać JAK CHCE. Na tym właśnie dla mnie polega samoakceptacja. Swoje, pewnie gdzieś tam ogólnie przyjęte WADY zamieniam w zalety!! I KOCHAM JE miłością wielką! 😂😂😜Żeby nie było!😂😂 Najbardziej dlatego, że mam to SZCZĘŚCIE, ŻE JEST ZDROWY!! Wszystkich szowinistów i stereotypowo myślących, ściskam najmocniej jak potrafię! I trochę współczuję życia i problemów! 

Piersi Joanny Koroniewskiej. Gwiazda odpowiada hejterom

Pod postem Macieja Dowbora pojawiło się sporo komentarzy, które miały prawo zaboleć aktorkę. Dlatego niezmiernie się cieszymy, że pokazała hejterom siłę charakteru i przypomniała, że najważniejsze w naszym ciele to to, żeby było zdrowe i żeby podobało się przede wszystkim nam!  

>>>WIĘCEJ W "SUPER EXPRESSIE"

>BIUST Koroniewskiej. Fanów ZAMUROWAŁO. Chciała im coś udowodnić

>Darmowe powiększanie piersi! Wielka obietnica kandydatki na posłankę

>Małgorzata Rozenek zmniejszyła biust? Nie uwierzycie, jak teraz wygląda. Oto nowa sylwetka gwiazdy [FOTO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze