Gabriela Muskała przerywa milczenie. Po nocy z Zamachowskim wyznała, co o nim myśli

2021-09-14 10:59
Gabriela Muskała wreszcie przerywa milczenie. Powiedziała prosto z mostu co sądzi o Zamachowskim!
Autor: akpa

Aż huczy od plotek na temat romansu Gabrieli Muskały i Zbyszka Zamachowskiego. Ostatnio zostali nawet przyłapani na spotkaniu, które zakończyło się spędzeniem wspólnie nocy. Nic więc dziwnego, że aktorka postanowiła zabrać głos i powiedzieć co myśli o Zbyszku.

Zbyszek Zamachowski szybko znalazł pocieszenie po rozstaniu z Moniką Richardson. Zresztą mówi się, że to właśnie jego zażyła relacja z Gabrielą Muskałą była jednym z powodów odejścia od żony. Patrząc na ich wspólne zdjęcia nie ma wątpliwości, że para świetnie czuje się w swoim towarzystwie, a aktorka szczerze opowiedziała o Zamachowskim.

ZOBACZ KONIECZNIE: Gorąca noc Zamachowskiego. Po rozstaniu szuka pocieszenia u znanej aktorki

Uczucie narodziło się w teatrze

Gabriela i Zbyszek znają się od dawna. Razem bowiem grają parę w spektaklu "Oszuści", a za kulisami plotkowano, że to uczucie przenieśli poza teatr. Ostatnio zostali też przyłapani na romantycznej randce. Aktorka towarzyszyła Zbyszkowi podczas premiery przedstawienia „Victoria/True Woman Show”, w którym gra. Później para świetnie bawiła się na bankiecie, a wieczór zakończyli w domu Zamachowskiego, gdzie spędzili całą noc. Do tej pory jednak żadne z nich nie komentowało swojej znajomości. Gabriela postanowiła zrobić wyjątek i szczerze opowiedziała o Zbyszku.

Muskała mówi o Zbyszku

Aktorka jest pod wrażeniem Zamachowskiego i wcale nie zamierza tego ukrywać.

- Jest wspaniałym aktorem. To, co zrobił do tej pory, to jest historia kina. On jest wspaniałym aktorem. Wszyscy to wiedzą - mówi w rozmowie z Jastrząb Post.

Widać, że Muskała od dawna śledzi dokładnie dokonania byłego męża Richardson i nie może wyjść z podziwu, jaki ma ogromny talent. Nie chce natomiast komentować tego co ich łączy.

- Mogę powiedzieć o Zbyszku jako aktorze. Widziałam wiele jego filmów. Widziałam go u Kieślowskiego, u Kutza, u Wajdy i na scenie. Uważam, że jest wybitnym aktorem. Jest ikoną i historią polskiego filmu i teatru. I to wszystko, co chciałabym powiedzieć na jego temat - dodała.

Zbigniew Zamachowski - małżeństwa i rozwody
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE