Gąsowski wspomina Wodeckiego. Ich zdjęcie w specjalnych slipach to hit!

2021-05-06 21:33 Wiktoria Policha
Zbigniew Wodecki
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Zbigniew Wodecki

Gdyby żył, Zbigniew Wodecki kończyłby 6 maja 71 lat. Niestety, wybitny muzyk odszedł w 2017 roku. Zmarł nagle, jednak mimo upływu czasu pamięć Zbigniewie Wodeckim wciąż jest żywa. W dniu urodzin wspominają go przyjaciele. Wśród nich jest także Piotr Gąsowski. Na Instagramie pokazał archiwalne zdjęcie w specjalnych slipach. To prawdziwy hit! Sami zobaczcie!

Urodziny Zbigniewa Wodeckiego to świetna okazja by na nowo przywołać wspomnienia związane z artystą. Więcej możecie przeczytać o nim w naszym artykule: Zbigniew Wodecki. Nagła śmierć i plotki o romansach. Tak wygląda grób artysty [WIDEO] Radosne chwile opisał też Piotr Gąsowski, który wraz z muzykiem spędzał wakacje na Florydzie. Pompano Beach to miejsce, gdzie grupa artystów w składzie: Zbigniew Wodecki, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus i Dariusz Staskiewicz ucięło sobie chwilę odpoczynku od amerykańsko-kanadyjskiej trasy koncertowej. Panowie pozują na plaży w samych slipach. Jest to dość specjalna bielizna w barwach gwieździstego sztandaru. "To był pomysł Zbyszka, żeby kupić te kąpielówki w plażowym sklepie i zrobić sobie wspólne zdjęcie! To był cały Zbyszek! Dowcipny i z dystansem do siebie i do życia. A te jego „amerykańskie” kąpielówki... ciągle mam w szufladzie!" - zdradził aktor i prezenter z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Gąsowski wspomina Wodeckiego. Ich zdjęcie w specjalnych slipach to hit!

"Zapomniał je [kąpielówki - aut.] wziąć z domu naszych wspólnych przyjaciół, Miry i Jurka, na Florydzie, a ja z kolei byłem tam znowu parę miesięcy później, więc zabrałem je do Polski... I najpierw zapomniałem je Zbysiowi oddać a potem... nie zdążyłem mu ich oddać... Dzisiaj Zbysiu kończyłby 71 lat... A my cały czas wspominamy i tęsknimy... I kochamy... Zbysiu..." - napisał wzruszony Gąsowski. Zobaczcie, jak bawili się panowie w Ameryce.

Tak wygląda grób Zbigniewa Wodeckiego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze