George Clooney: Każdy, kto jest popularny i ma konto na Twitterze, jest idiotą

2013-12-05 15:46 kadu

George Clooney nie jest wylewny, jeżeli chodzi o swoje życie prywatne. W mediach krążą nieliczne plotki o jego młodych kochankach i krótkotrwałych romansach. Jednak wywiadów udziela rzadko i nie opowiada w nich o tych relacjach. Rozmowy dotyczą prawie zawsze tylko jego filmów.

W ostatnim numerze miesięcznika Esquire ukazał się wywiad z aktorem. Gwiazda opowiada o filmach i celebryckim życiu. Porusza również kwestię portali społecznościowych. Krytykuje swoich sławnych kolegów i koleżanki za uzewnętrznianie się w Internecie.

- Uważam, że każdy, kto jest popularny i ma konto na Twitterze, jest idiotą. Sława to zabawna rzecz. Przez całe swoje zawodowe życie dążysz do tego, żeby być sławnym. Nie tylko dla samej sławy, ale dla tego wszystkiego, co sobą reprezentuje, pracę, szansę. I kiedy stajesz się sławny okazuje się, że żyjesz w świecie z niesamowitą ilością ograniczeń - mówi aktor.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze