Magda Gessler w seksownej koszulce z wulgarnym napisem o COVID 19

2020-08-08 16:05 Kalina Szymankiewicz
Magda Gessler protestuje w seksownej koszulce z wulgarnym napisem
Autor: Instagram Magda Gessler protestuje w seksownej koszulce z wulgarnym napisem

Magda Gessler zaprotestowała przeciwko covidowi na swój własny sposób. Założyła koszulkę z wulgarnym napisem i tym samym dała jasno do zrozumienia, co sądzi o "koszmarze, który nas zaatakował". Fani docenili humor restauratorki. Pozazdrościli Magdzie koszulki. Teraz każdy chciałby taką nosić. Gessler jest prawdziwą influencerką - podążają za nią tłumy.

Magda Gessler z pewnością należy do odważnych kobiet. Wie czego chce i trzyma się swoich zasad. Na Instagramie "Królową TVN-u" obserwuje milion osób. W mediach społecznościowych zdradza kulisy swoich "Kuchennych Rewolucji", sexi kuchni, ale zdarza się jej też zabierać głos w politycznych tematach.  Ma oddanych obserwatorów i jej słowa często są dla nich święte. Gessler zostanie niedługo babcią. Jej córka Lara spodziewa się córeczki. Ogłosiła to w nietypowy sposób.  Jaką babcią będzie Magda? Podobno nie będzie typową "babuszką". Lara też nie będzie narzekać na jej pomoc.  Restauratorka będzie na pewno SEXI babcią. Świadczą o tym jej zdjęcia na Instagramie, a szczególnie jedna fotka. 

Gessler i jej imperium było bliskie UPADKU?! Musiała podjąć zdecydowane kroki

Gessler w seksownej koszulce z wulgarnym napisem

Magda po raz kolejny dała znać, co myśli o koronawirusie. Przed dramatycznym rozwojem epidemii w Polsce uprzedzała o tragicznych konsekwencjach, pokazując nagranie z targu w Wuhan.  Teraz gwiazda zaprezentowała się w seksownej koszulce. Ważny był napis, który nie umknął jej fanom. Napis po angielsku można przetłumaczyć jako: "Pie***lić wirus". Restauratorka jasno wyraziła, co czuje. Internauci przychylili się do jej opinii i nastroju. Teraz wszyscy chcą nosić takie koszulki! 

Tak zmieniła się Agata Duda

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze