Gilon wygryzła Szwed! Była modelka dostała kolejny program

2020-06-29 16:53 rr
Karolina Gilon
Autor: AKPA Karolina Gilon

Karolina Gilon (31 l.) została gospodynią przebojowego show - "Ninja Warrior Polska". Jako gospodyni programu Karolina Gilon będzie przyglądać się zmaganiom najodważniejszych Polaków, walczących między sobą o tytuł pierwszego polskiego wojownika ninja! Drugi sezon "Ninja Warrior Polska" jesienią na antenie Telewizji POLSAT.

Karolina Gilon już niejednokrotnie udowodniła, że uwielbia adrenalinę i nowe wyzwania, a występy przed kamerą to jej żywioł. Teraz ma okazję sprawdzić się w programie, w którym nie wystarczy siła mięśni. "Ninja Warior Polska" to prawdziwy test wytrzymałości i odwagi! - Powiem wprost i bardzo w moim stylu - jaram się na maksa! Oglądałam ten program w wersji zagranicznej i pierwszą polską edycję. Dla mnie to wręcz nie do opisania, że dołączyłam do ekipy! Sama nałogowo uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami. Podsumowując – sztos! Zaraz zaczynam intensywne treningi, aby być w dobrej formie przy tych wszystkich ninja warrior karate kids! A że lubię wyzwania i jestem nieprzewidywalna, to kto wie, może sama spróbuję zmierzyć się z tym legendarnym torem przeszkód? - komentuje influencerka w Polsacie.

"Ninja Warior Polska" to nie jedyna produkcja Polsatu, w której jesienią pojawi się Karolina Gilon. Gwiazda ponownie poprowadzi reality show "Love Island. Wyspa Miłości".

W drugim sezonie "Ninja Warior Polska" tak jak poprzednio pojawi się dwójka komentatorów: dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz "Juras" Jurkowski.

"Ninja Warior Polska" to światowy fenomen, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision. W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Joanna Przetakiewicz szczerze o relacjach z Kayah. Padły mocne słowa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.