Górniak nawiązała znajomość z bogatym ojcem znanych amerykańskich modelek

2018-02-12 12:41 i.d
Amerykańskie znajomości Edyty Górniak
Autor: East News

Edyta Górniak w Stanach Zjednoczonych nawiązała cenne znajomości. Jak donosi jeden z kolorowych magazynów polska wokalistka zaprzyjaźniła się milionerem, Mohamedem Hadid, który przy okazji jest ojcem dwóch najbardziej popularnych modelek - Belli i Gigi Hadid.

Edyta Górniak w Stanach Zjednoczonych nie marnuje czasu. Jak donosi magazyn "Party" polska wokalistka nawiązała cenną zanjomość z milionerem Mohamedem Hadid. Mężczyzna jest ojcem znanych modelek - Belli i Gigi Hadid. Jako handlarz nieruchomości zbił prawdziwy majątek wart ponad 200 mln dolarów. Jak doszło do tego, że milioner zainteresował się polską wokalistką? Dzięki wspólnym znajomym znaleźli się na jednej imprezie. Mohamed "podszedł do Górniak, bo zauważył, że nosi... okulary przeciwsłoneczne z kolekcji jego córki" - czytamy w "Party". Ta znajomość miała swoją kontynuację. Zaintrygowany biografią Górniak milioner wysłał po nią helikopter, którym doleciała do luksusowej willi, położonej na pustyni nieopodal Los Angeles. Tam dała wspaniały występ, śpiewając utwóry Beyonce i Whitney Houston.

- Edi i Mohamed bardzo się polubili, ale łączy ich tylko przyjaźń - przytacza słowa przyjaciela wokalistki magazyn.

Dodamy do tego, że według doniesień zagranicznych mediów Mohamed Hadid jest związany z młodszą o 33 lata modelką Shivą Safai.

Najnowsze