Goście na weselu Zborowskiej i Wrony. Same gwiazdy?! [GALERIA]

2019-08-14 9:50 wp

Ślub Zofii Zborowskiej (32 l.) i Andrzeja Wrony (31 l.) to jedno z najgłośniejszych wydarzeń tego tygodnia. Para zaskoczyła internautów zdjęciem z wesela we wtorkowy wieczór. Przyjęcie było pełne humoru, elegancji, ale też... gwiazd! Sprawdź w galerii, kto towarzyszył im w tym ważnym dniu.

Jedna z najbardziej wesołych par Internetu pochwaliła się zdjęciami ze ślubu. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona powiedzieli sobie TAK we wtorek 13 sierpnia. Na weselu pojawiła się nie tylko wystrojona Wieśka - czworonożna przyjaciółka nowożeńców, ale nie zabrakło też całej plejady gwiazd. Instagram aż huczy od zdjęć z wesela aktorki i siatkarza. Kto towarzyszył im tego dnia? Wśród gości znalazły się aktorki, gwiazdy fitness, ale też projektanci mody czy siatkarze! Nie mogło tam zabraknąć: Joanny Wołosz, Aleksandry Domańskiej, Marty Wierzbickiej czy Mai Bohosiewicz z mężem. Trzeba przyznać, że gwiazda "Na wspólnej" wyglądała naprawdę zjawiskowo:

Wyświetl ten post na Instagramie.
#weddingnight 💃🏼 Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Nowożeńcy zaprosili też Jerzego Mielewskiego z żoną Patrycją, matkę Zofii - Marię Winiarską, jej siostrę Hannę, Alana Andersza i Jankesa. Zabłysnęła też Magdalena Cielecka i Bartek Gelner. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii! Nie zabrakło też "kolegów po fachu" - siatkarzy. Na imprezie zawitali: Dawid Konarski, Jan Nowakowski, Martyna Grajber, Damian Wojtaszek i Agata Sawicka. Z kolei w eleganckich stylizacjach pojawili się Łukasz Jemioł, Piotr Czaykowski i Robert Kupisz:

Młodej Parze życzymy wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia!

Zobacz także: Karol Strasburger wziął ślub! Na stole królowała... BEZA [ZDJĘCIA]

Najnowsze