Gosia Andrzejewicz i Mandaryna mają już dość! Nagrały mocne przesłanie [WIDEO]

2021-07-22 19:20
Gosia Andrzejewicz i Mandaryna nagrały cover tATu
Autor: AKPA Gosia Andrzejewicz i Mandaryna nagrały cover tATu

Gosia Andrzejewicz, Ina i Marta Mandaryna Wiśniewska nagrały cover piosenki rosyjskiego duetu tATu. Wokalistki przygotowany utwór pt. "Nie będziesz szła sama", nawiązujący tematyką do Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Gwiazdy śpiewają, że mają już dość i powtarzają postulaty o wolności i tolerancji, jakie powinny zapanować w Polsce. Z takim przesłaniem wiążą się ogromne emocje, co widać po komentarzach fanów. Posłuchajcie piosenki i zobaczcie mocny teledysk.

Pod koniec 2020 roku nastąpiła kulminacja protestów w ramach Strajku Kobiet. Na ulice wyszły walczące o swoje prawa Polki. Wśród nich dostrzegliśmy znane gwiazdy. Aktorki, piosenkarki i inne kobiety z show-biznesu postanowiły wykorzystać swoje zasięgi w sieci i wesprzeć Strajk. Joanna Koroniewska, Anna Mucha, Basia Kurdej-Szatan i Agnieszka Mrozińska postanowiły wspólnie ruszyć na protest. Panie poruszały się komunikacją miejską, wioząc transparenty. Mucha wybrała się na protest mimo kontuzji.  Z kolei Julia Wróblewska zaprezentowała na Strajku Kobiet specjalny strój i ciążowy brzuch! Młoda aktorka wróciła do domu z siniakami! Gosia Andrzejewicz i Mandaryna oraz wokalistka Ina nagrały cover piosenki "All The Things She Said" duetu tATu. "Nie będziesz szła sama" to cover, który nawiązuje do hasła Strajku Kobiet. W klipie pojawiają się archiwalne materiały z protestów, które odbywały się w największych polskich miastach. Zobaczcie, jak gwiazdy zinterpretowały znaczenie Strajku Kobiet w Polsce i jak poradziły sobie wokalnie.

ZOBACZ:Wieczór panieński aktorki "Barw szczęścia". Druhna Kurdej-Szatan szaleje w klubie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze