W trakcie lockdownu Gosia Andrzejewicz SPORO przytyła! Na widok tego, jak wygląda teraz, PADNIECIE!

2021-06-15 18:46
Gosia Andrzejewicz
Autor: AKPA Gosia Andrzejewicz

Lockdown dał w kość wielu Polakom, którzy teraz muszą mierzyć się z konsekwencjami braku aktywności. Do gwiazd, które w trakcie pandemii dorobiły się nadprogramowych kilogramów należy Gosia Andrzejewicz. Piosenkarka w najnowszym wywiadzie wyznała, że mierzy się też z efektem jo-jo. Ma cenną radę dla wszystkich, którzy chcą schudnąć. Zobaczcie, jak teraz wygląda Gosia Andrzejewicz!

Gosia Andrzejewicz w rozmowie z JastrzabPost przyznała, że izolacja i lockdown negatywnie wpłynęły na jej wagę. Gwiazda znowu jest na diecie i mierzy się z efektem jo-jo.

- Siłownie były zamknięte, a mnie się nie chciało ćwiczyć w domu bez siłowni. Od przyszłego tygodnia zaczynam na nowo moje treningi. Zapisałam się już. Bardzo za tym tęskniłam, nie ma co tu ukrywać. Po prostu nie ćwiczyłam - powiedziała w rozmowie z reporterką.

Gosia Andrzejewicz przytyła. Zobaczcie, jak teraz wygląda

Piosenkarka udzieliła także cennej rady innym osobom, które tak jak ona borykają się z nadprogramowymi kilogramami.

- Dam receptę wszystkim dziewczynom – jeżeli chcecie schudnąć, to musicie po prostu jeść mniej niż wasze zapotrzebowanie kaloryczne. Ja mogłam jeść cały czas tak samo jak wcześniej, ale przez to, że nie ćwiczyłam moje zapotrzebowanie kaloryczne nie było minusowane przez wysiłek. To już powodowało, że ta sylwetka traciła. Teraz, jak dodam z powrotem mój wysiłek fizyczny i dodatkowo jak dochodzi temperatura, bo dla mnie to jest dosyć istotne, gdyż na zimę zawsze więcej jem. A w lecie nie chce mi się tyle jeść. Są owoce, są warzywa. Automatycznie chudnę. Ja tak mam, przyzwyczaiłam się do tego - powiedziała Gosia Andrzejewicz.

Piosenkarka nie chce powiedzieć, ile dokładnie przytyła w czasie lockdownu. 

- Nie wchodzę na wagę. Aż się boję wejść. Jeszcze nie jest aż tak źle, bo wchodzę w stare sukienki, ale już czuję, że muszę wracać na siłownię, żeby było tak jak wcześniej - powiedziała Gosia Andrzejewicz.

Zobaczcie, jak teraz wygląda na nagraniu niżej!

NIE PRZEGAP: O świcie Katarzyna Dowbor niespodziewanie zajechała pod dom bohaterów "Nasz nowy dom". Była wstrząśnięta tym, co zobaczyła!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE