Będziecie w szoku, jak Szapołowska zrobiła karierę. Naprawdę to robiła! Ujawniła to dopiero teraz

2020-12-01 5:15 DECK
Grażyna Szapołowska, kazali jej się rozbierać to się rozbierała
Autor: screen "07 zgłoś się" "07 zgłoś się"

Mężczyźni za nią szaleli, kobiety do dziś zazdroszczą urody. Grażyna Szapołowska (67 l.) to niekwestionowana ikona kina. Po latach śmiało wyznaje, że zaczynając karierę, szła po trupach do celu i rozbierała się, gdy tego od niej wymagano. Wszystko po to, by zostać wielką gwiazdą. Udało się. Co na to jej wnuczka, która właśnie stawia pierwsze kroki w aktorstwie?

Swoją młodość i dążenie do sławy dziś Grażyna Szapołowska opisuje zwięzłymi słowami. Nie ukrywa, że po to, by spełnić swoje pragnienia o wielkiej karierze, nie zawahała się przed niczym.

- Wtedy uważałam, że najważniejsze to iść za swoimi marzeniami. Bo to jednak było marzenie: dziewczyna z Torunia idzie do szkoły artystycznej w Warszawie, żeby zostać wielką gwiazdą. I idzie tam po trupach, nie zważając na okoliczności. Gra we wszystkich filmach, dobrych, złych, każą jej się rozbierać, to się rozbiera. Szaleństwo - powiedziała w "Wysokich obcasach". 

Gdy tylko jej nazwisko zaczęło być znane, Szapołowska miewała ekscentryczne pomysły. Na jednym z planów filmowych, gdy znów musiała się rozebrać, zażądała, by wszyscy wyszli z planu, a reżyser i operator rozebrali się razem z nią. 

Zobacz także: Szapołowska nago na plaży w Juracie. Myślała, że nikt jej nie widzi. Ale ma ciało!

Dziś śladami gwiazdy idzie jej wnuczka, Karolina Matej. 20-latka chce być aktorką, a babcia jest dla niej przykładem. Zapytana o to, czy rozebrałaby się tak jak ona, odpowiada bez wahania:

- Tak. Na początku wstydziłabym się, ale bym to przełamała. Bo wszystko siedzi w głowie. Zresztą każdy ma to samo. Ciało ludzkie jest piękne - mówi wnuczka gwiazdy.

Zobacz także: Seksbomba zaręczyła się po 60-tce! Wielkie zmiany w życiu słynnej aktorki

Ups. Wieniawa spaliła sobie pupę. SEXY FOTKI z rajskich wakacji!

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w The Voice of Poland! [WIDEO]
Najnowsze