Grażyna Torbicka w bardzo krótkich spodenkach! Jej nogi robiły furorę w Sopocie

Grażyna Torbicka- jej nogi podbiły Sopot
Autor: papara07/akpa Grażyna Torbicka- jej nogi podbiły Sopot

Wygląda jak modelka. „Jakie ma boskie nogi!” – zachwycali się ci, którzy podczas spaceru w Sopocie spotkali na swojej drodze Grażynę Torbicką (62 l.). Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która spędzała tam romantyczny weekend ze swoim mężem Adamem Torbickim (68 l.), zaprezentowała się w krótkich spodenkach, które podkreśliły jej zgrabne kształty. Trzeba przyznać, że nie jedna nastolatka chciałaby takie mieć. Będziecie pod wrażeniem jak ładne ma nogi.

Patrząc na Grażynę Torbicką, aż trudno uwierzyć, że w maju skończyła 62 lata. Gwiazda, która wybrała się z mężem Adamem na weekend do Sopotu, zachwyciła wszystkich swoim zgrabnym ciałem. Ubrana cała na biało, w krótkich spodenkach, sportowych butach i w czapce z daszkiem wyglądała jak nastolatka. Przechodnie przecierali oczy ze zdziwienia, a kiedy młodsi mężczyźni oglądali się za panią Grażyną, jej mąż pękał z dumy. W końcu nie każdy może pochwalić się tak piękną kobietą, dla której czas zatrzymał się wiele lat temu.

Małżonkowie wybrali się na lemoniadę do jednej z modnych restauracji, która znajdowała się niedaleko sopockiego molo. Usiedli wygodnie w ogródku i korzystali z pięknej, pogody. Promienie słońca muskały jeszcze nieopalone nogi gwiazdy. Taki relaks z pewnością był im potrzebny. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda się rozwodzi! Wydała oświadczenie. Mocne słowa

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze