Grób Krzysztofa Krawczyka zmienił się nie do poznania. Nietypowe "ozdoby" są wszędzie

2021-06-12 15:42
Krzysztof Krawczyk
Autor: Akpa Krzysztof Krawczyk

Wiele osób wciąż nie może pogodzić się z tym, że Krzysztof Krawczyk odszedł z tego świata. Artysty nie ma już z nami od jakiegoś czasu, ale jego utwory pozostaną w sercach Polaków na zawsze. Grób wokalisty, niegdyś zalany morzem kwiatów i zniczy, zmienił się nie do poznania. Najnowszym zdjęciem w sieci podzielił się Andrzej Kosmala. Okazuje się, że nietypowe "ozdoby" są wszędzie. Ten widok wyciska łzy.

Krzysztof Krawczyk odszedł w poniedziałek, 5 kwietnia, w Wielkanoc. Minęły wówczas zaledwie dwa dni po tym, jak opuścił szpital, gdzie trafił z powodu zakażenia koronawirusem. Niestety, po powrocie do domu, niedługo później jego stan zdrowia gwałtownie się pogorszył. Muzyk został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.  Jego pogrzeb odbył się w sobotę, 10 kwietnia. Najpierw w samo południe w łódzkiej archikatedrze odprawiono mszę żałobną, a potem trumna z ciałem piosenkarza spoczęła w grobie na cmentarzu w jego rodzinnych Grotnikach. W ostatniej drodze towarzyszyły mu tłumy. Grób wokalisty, niegdyś zalany morzem kwiatów i zniczy, zmienił się nie do poznania. Najnowszym zdjęciem w sieci podzielił się Andrzej Kosmala. Okazuje się, że nietypowe "ozdoby" są wszędzie. Ten widok wyciska łzy. Zobaczcie poniżej!

Pogrzeb Andrzeja Krawczyka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze