Grycanka ŻĄDAŁA 50 TYSIĘCY ZŁOTYCH za ODCINEK! Dlatego STRACIŁA PRACĘ?

2013-04-18 23:00 kmo

Marta Grycan nie pojawi się w kolejnym sezonie programu POLSKI TURNIEJ WYPIEKÓW. Wszystko przez jej wygórowane żądania finansowe! Grycanka chciała zarabiać aż 50 tysięcy złotych za JEDEN odcinek!

NA ŻYWO donosi, że Marta Grycan nie pojawi się w 2. sezonie POLSKIEGO TURNIEJU WYPIEKÓW, w którym partnerowała Piotrowi Gąsowskiemu. Wszystko przez to, że Marta zwolniła swoją menadżerkę, a jej miejsce zajął mąż Marty, Adam.

Adam Grycan chciał wynegocjować wyższą stawkę za jeden odcinek i zażądał aż 50 tysięcy złotych! - Adam argumentował, że suma nie jest wygórowana, bo on ma troje dzieci i miesięcznie na utrzymanie rodziny potrzebuje 100 tys. zł - powiedział informator NA ŻYWO.

Oczywiście ta kwota była nie do przyjęcia dla szefów stacji Discovery. Szybko znaleźli inne rozwiązanie - na miejsce Grycanki zatrudnili Kasię Skrzynecką. Słuszna decyzja?

Ciekawe też, w jaki sposób rodzina Grycanów przeżyłaby jeden miesiąc, zarabiając tyle, co przeciętna polska rodzina?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze