Grycanki szerzą KULT OTYŁOŚCI?

2012-06-25 17:28

Grycanki, czyli Marta, Wiktoria, Weronika i Gabrysia Grycan, stały się nowymi idolkami dzieci i młodzieży. Okazuje się jednak, że Grycanki są szkodliwe! Według NEWSWEEKA celebrytki propagują nadwagę, a wraz z ich wejściem na salonach pojawił się kult otyłości!

Dziennikarz gazety NEWSWEEK zwraca uwagę na fakt, że w Polsce mamy do czynienia z epidemią otyłości wśród dzieci i młodzieży. Co ciekawe, ponoć Grycanki przyczyniły się do rozwoju tego problemu i stały się wzorem do naśladowania dla otyłych nastolatek. W końcu pokazują osobom z nadwagą, że krągłe kształty nie są przeszkodą, a nawet pomagają w zrobieniu kariery...

Nie każdemu jednak podoba się zachowanie Grycanek, które jeszcze niedawno mówiły w programie Kuby Wojewódzkiego, że jedzenie jest jak seks, a udziec barani jest równie atrakcyjny jak muskularny mężczyzna. – Mamy bardzo realną groźbę, że obecne pokolenie najmłodszych Polaków będzie przełomowe, dzieci mogą umrzeć w młodszym wieku niż ich rodzice - powiedziała dr Tamara Uryniuk NEWSWEEKOWI, którą martwi otyłość dzieci.

Jednak nastolatki chcą być takie, jak Grycanki i już nie przejmują się swoją nadwagą. Według informacji NEWSWEEKA, od kiedy Marta i Weronika pojawiły się na salonach, to do agencji modelek zgłaszają się 11-letnie pulchne dziewczynki, które chcą iść w ślady Wiktorii.

Myślicie, że faktycznie to zjawisko jest niebezpieczne i coraz więcej dziewczynek będzie chciało naśladować Grycanki?

kmo
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze