Załamany Grzegorz Markowski przekazał fanom smutną wiadomość. Z jego zdrowiem nie jest najlepiej

2021-04-27 23:08
Grzegorz Markowski
Autor: AKPA Grzegorz Markowski w przychodni. Menadżerka: Ma choroby współistniejące

Grzegorz Markowski (67 l.) przekazał za pośrednictwem profilu swojej córki Patrycji, smutną wiadomość dla fanów Perfectu. Muzyk z bólem serca przedstawił swoją sytuację. Markowski nie jest już w stanie brać udziału w próbach zespołu. Perfect miał ruszyć w pożegnalną trasę. Niestety to jeszcze długo nie będzie możliwe. Markowski przeprosił fanów. Szczegóły poniżej.

Dla Grzegorza Markowskiego zespół Perfect to całe życie. Frontman grupy uznawany jest za jednego z najważniejszych polskich muzyków rockowych. Dziś każdy zna jego charakterystyczny głos i nostalgiczne piosenki "Nie płacz Ewka", "Niewiele ci mogę dać", "Autobiografia" i wiele innych.  

Zespół Perfect ogłosił w 2019 roku ostatnią trasę koncertową. Z powodu pandemii covid-19, ostatnie występy zostały przeniesione na 2021. Niestety wygląda na to, że fani legendarnej grupy jeszcze na nie poczekają. Grzegorz Markowski przekazał za pośrednictwem profilu swojej córki, wiadomość dla fanów. Niestety muzyk nie jest w najlepszej formie i nie jest w stanie brać udziału w próbach zespołu:

- Gdy z chłopakami żegnaliśmy się z Wami - obiecaliśmy zagrać serię koncertów kończących nasze wspólne perfectowe granie. I to był super plan. Perspektywa, że robi się coś ostatni raz, jest bardzo kusząca. To było przed pandemią. Przekładamy zaplanowane ponad rok temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie - to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył.

Tak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska

Stan zdrowia Grzegorza Markowskiego pogorszył się. Lider Perfectu nie ma siły występować

Grzegorz Markowski ubolewa nad tym, że nie jest już w stanie szaleć na scenie, jak dawniej. Fani wspierają wokalistę i podkreślają, jak ważny jest dla nich zespół Perfect i Markowski jako lider: 

- Grzegorz, jesteśmy z Tobą i Perfect przez wiele dekad. Pamiętam emocje od 1982. Dzięki za kontakt . Trzymaj się. Nie jesteśmy coraz młodsi.

- Witam, Panie Grzegorzu życzę zdrówka i sił. Nikt nie oczekuje że będzie Pan skakał po scenie, jak to bywało. Ważne aby Pan był. Kto jak kto ale Pan da radę bo muzykę ma Pan w sercu. 

- Zdrowia panie Grzegorzu. Dla mojego pokolenia 50+ jest pan ikoną muzyki i będzie już tak zawsze. Mamy podobne biografie. 

- Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść.....NIEPOKONANYM. Szacun i dużo zdrowia..

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE