Gwiazda "Barw szczęścia" urodziła. Ukrywała ciążę przez kilka miesięcy [ZDJĘCIA]

Barwy szczęścia, odcinek 2410, Regina (Kamila Kamińska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2410, Regina (Kamila Kamińska)

Kamila Kamińska (33 l.) to aktorka znana z roli Reginy Czapli w serialu "Barwy szczęścia". Zagrała także w filmach "Najlepszy", "Listy do M 3", czy "Miłość i miłosierdzie". Ojcem jej dziecka jest jej partner, aktor Michał Meyer (36 l.), z którym gra w serialu "Zakochani po uszy". Aktorzy opublikowali zdjęcie, na którym oznajmili światu, że mają córeczkę o imieniu Jaśmina. Dziewczyna urodziła się 17 maja w szpitalu św. Zofii w Warszawie.

Kamila Kamińska jakiś czas temu rozstała się z reżyserem Łukaszem Palkowskim. O tym, że spotyka się z Michałem Meyerem znanym także pod nazwiskiem Kowalczyk poinformowała nie tak dawno na Instagramie. Teraz wrzuciła post, na którym widać ją w zaawansowanej ciąży. Zdjęcie jest bardzo zmysłowe. - Taki piękny dzień, żeby podzielić się z Wami nowiną. W oczekiwaniu na Skarb. Wyjątkowe 9 miesięcy w naszym życiu.  @misza.meyer dziękuję, że jesteś. Dziś jest Międzynarodowy Dzień Matki obchodzony w wielu krajach❤️ Najlepszego dla Mam! Wiedzieliście, że 26 maja obchodzimy go tylko w Polsce? - napisała aktorka i opublikowała ciążowe zdjęcie.

Teraz opublikowała zdjęcie jak trzyma ze swoim partnerem za rączkę swoją córeczkę. - Dzień dobry. My już na świecie. Jaśmina Maria & Kama Mama & Tata Misza. Nasza córka urodziła się siłami natury 17 maja ☀️🌷☀️ W ten sam dzień, co babcia @krystynademianiuk i wujek @jan.kaminski.37201 ✌🏻 Mamy co świętować w Dzień Dziecka 🎊 @misza.meyer ❤️❤️❤️ - napisała Kamińska na Instagramie.

Przypomnijmy, że Michał Meyer znalazł się w finale 14. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który odbędzie się już 14 maja w Polsacie.

Barwy szczęścia. Piersi Reginy w odważnych scenach! Kamila Kamińska pokazała kuszący biust - ZDJĘCIA

Grali parę w serialu. Zaiskrzyło w prawdziwym życiu. Aktorka "Barw szczęścia" potwierdziła związek
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze