Gwiazda "Klanu" w seksownej bieliźnie. Na ekranie się tak nie pokazuje! [ZDJĘCIE]

2020-04-28 12:09
Kaja Paschalska z innymi gwiazdami Klanu
Autor: AKPA Kaja Paschalska z innymi gwiazdami "Klanu"

Widzowie „Klanu” nie mają takich widoków na co dzień! Kaja Paschalska (34 l.), serialowa Ola Lubicz, jest tam skromną żoną i młodą mamą. Prywatnie ma zupełnie inne, drapieżne oblicze! Zdjęcie, jakie opublikowała, rozpali zmysły jej fanów. Zobaczcie!

Ola Lubicz dopiero co stresowała się pobytem męża w tureckim więzieniu, który po powrocie cierpiał na depresję i okazywał agresję swoim bliskim. Córka doktora Lubicza musiała więc sama dźwigać wychowanie dziecka, a ostatnio – pobyt ojca w klinice w Szwajcarii. Paweł Lubicz ma bowiem nawrót białaczki. W rzeczywistości pozaserialowej Tomasz Stockinger od dawna zaś przebywa w szpitalu.

Zupełnie inaczej jest z Kają Paschalską, która na ekranie jest raczej potulna, a w życiu prywatnym… to prawdziwa seksbomba. Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie w negliżu. Na seksowną czarną bieliznę narzuciła peniuar z rozcięciem do biodra. Kaja zadumana patrzy w dal.

Jak myślicie, nad czym się tak zastanawia?

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj

Super Raport 27 IV (goście: Kowal, Braun)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE