Gwiazda "Klanu" w szpitalu! Jacek Borkowski toczy walkę z koronawirusem

2021-04-12 13:54 Magdalena Guss-Gasińska
Gwiazda Klanu w szpitalu! Jacek Borkowski toczy walkę z koronawirusem
Autor: Facebook Gwiazda "Klanu" w szpitalu! Jacek Borkowski toczy walkę z koronawirusem

Nie jest dobrze z Jackiem Borkowskim (62 l.). Aktor miał problemy z oddychaniem i trafił do szpitala. Jego dzieci na pewno bardzo boją się o tatę.

Koronawirus nie omija nikogo. Co chwilę kolejna gwiazda przyznaje się do choroby, a często wręcz wrzuca relacje ze szpitala. Podobnie zrobił Jacek Borkowski, który na Facebooku zamieścił swoje zdjęcie z maseczką tlenową na twarzy. Aktor, znany głównie z serialu "Klan", trafił do szpitala, po tym jak jego stan poważnie się pogorszył. Zakażony koronawirusem potrzebował specjalistycznej pomocy, w tym podania tlenu. Jak sam napisał, nie zdążył się zaszczepić, co może uchroniłoby go przed tak ciężkim przebiegiem Covid-19.

ZOBACZ: Jacek Borkowski ujawnił: Jestem gejem. Tajemnicze kulisy

Fani bardzo przeżywają całą sytuację i pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy. Internauci życzą Jackowi szbykiego powrotu do zdrowia i często opisują swoją wygraną walkę z wirusem. Jednak najbardziej problemy zdrowotne przyżywają najmłodsze dzieci aktora Madzia (15 l.) i Jacek (18 l.). To, że ich tata trafił do szpiatala na pewno bardzo nimi wstrząsnęło. W końcu pięć lat temu zmarła bardzo młodo ich mama Magda (+42 l.), która chorowała na ostrą białaczkę. Dla całej rodziny to był szok. Borkowski musiał stanąć na wysokości zadania i podjąć trudne zadanie, jakim jest wychowanie w pojedynkę dwójki dorastających dzieci. Na szczęście z biegiem lat, powoli wszystko zaczęło wracać do normy. Aktor w zeszłym roku pochwalił się nawet dokonaniami muzycznymi swojego syna Jacka, który nagrał piosenkę o Covid-19. Nastolatki świetnie sobie radzą i wspierają tatę. Jednak trauma utraty mamy, na pewno gdzieś w głębi nich pozostała. A sytuacja, w której ich jedyny rodzic trafia do szpitala, musiała wywołać duży lęk.

Miejmy jednak nadzieję, że Jacek szybko powróci do zdrowia. Ostatnio mogliśmy obesrwować walkę z chorobą Andrzeja Piaska Piasecznego, który zamieścił dramatyczną relację ze szpitala. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i piosenkarz wrócił do domu. Za Borkowskiego kciuki trzyma tyle osób, że musi mu się udać wyjść z problemów zdrowotnych zwycięsko.

Jacek Borkowski w szpitalu
Autor: Facebook Jacek Borkowski w szpitalu
Szczepienia na koronawirusa. Nowy harmonogram szczepień. Kiedy można się zaszczepić?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze