Gwiazda "Królowych Życia" trafiła do szpitala. Czeka ją kolejny zabieg. Monika Chwajoł odpowiada hejterom

2021-05-04 15:07 ksz
Gwiazda Królowych Życia trafiła do szpitala. Odpowiada hejterom
Autor: Instagram Monika Chwajoł, gwiazda "Królowych Życia"

Monika Chwajoł, znana z programu "Królowe Życia" trafiła do szpitala. Celebrytka poinformowała fanów o swoim stanie zdrowia. Ze łzami w oczach wyznała, że chirurdzy wycięli zmianę na jej twarzy, ale nadal nie wiedzą, co jej dolega. Gwiazda show TTV opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Jest po kolejnym zabiegu. Fani wspierają Chwajoł. Celebrytka skierowała kilka słów w stronę hejterów. Jak czuje się "Królowa Życia"? Sprawdźcie to.

Monika Chwajoł wystąpiła w szóstym sezonie show "Królowe Życia". W programie poznaliśmy ją jako współwłaścicielkę firmy transportowej oraz mamę dwóch córek: Nicole i Michelle. Gdy zakończyła przygodę z programem, rozpoczęła się jej muzyczna podróż. Kobieta próbuje sił w muzyce disco polo. Na Instagramie zapowiedziała, że zamierza zaskoczyć fanów i przygotować również coś spoza tego gatunku. Chwajoł rozwija karierę w mediach społecznościowych. Celebrytka po przyjeździe do Polski z cudownych wakacji w Dubaju trafiła do szpitala. Niestety z jej zdrowiem nie jest najlepiej. Gwiazda podzieliła się smutnym wpisem i zdjęciem ze szpitalnego łóżka:

Przyplątał mi się stan zapalny, który niestety nie ustępuje od ponad 2 tygodni. Wiec jestem po kolejnym zabiegu tym razem wycinania czegoś co nawet lekarze nie do końca wiedzą co to. Opuchlizna spora, ale to zniknie, ważne żeby wszystko wróciło do normy!

„Królowa życia” przepuściła w kasynie majątek

ZOBACZ: Monika Richardson "ledwo żywa z nerwów". Myśli o synu z zespołem Aspergera. Fani wspierają

Gwiazda "Królowych Życia" trafiła do szpitala. Monika Chwajoł odpowiada hejterom

Fani wspierali gwiazdę, za co "Królowa Życia" im podziękowała i przekazała najnowsze wieści o swoim stanie zdrowia:

Kochani, u mnie powoli do przodu, do pełni szczęścia jeszcze troszkę brakuje, bo czeka mnie leczenie lekami, a później kolejny zabieg. Ale jestem pod cudowną opieką chirurgów, którzy stanęli na wysokości zadania. Dziękuję za Waszą troskę i tysiące miłych wiadomości.

Dla hejterów miała inną wiadomość:Hejterzy pewnie zacierają ręce, że w końcu coś się jej przydarzyło, ale powiem Wam tak moje kochane żmijki, ze mnie dzielna i twarda sztuka więc dam radę! 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze