Gwiazda "M jak miłość" naskoczyła na Gessler. Oberwało się całej ekipie "Kuchennych Rewolucji"

Magda Gessler i Iga Krefft
Autor: AKPA

Magda Gessler i jej "Kuchenne Rewolucje" podbiły serca milionów Polaków. Program jest jednym z najchętniej oglądanych w stacji TVN. Jednak nie wszyscy zachwycają się ciętym językiem restauratorki i koncepcją show. Gwiazda "M jak miłość" skrytykowała zachowanie Gessler i twórców "Kuchennych Rewolucji". Aktorka Iga Krefft nie zostawiła na kulinarnej gwieździe suchej nitki. Sprawdźcie to!

Program "Kuchenne Rewolucje" nie istniałby bez charyzmatycznej prowadzącej, jaką jest Magda Gessler. Widzom dobrze znane są jej zachowania na antenie: rzucanie talerzami, wrzaski, przekleństwa itp. Gessler znana jest ze swojego ciętego języka i mocnych porównań. Po spróbowaniu pizzy w jednym z odcinków show, napisała szokujący post, po którym spadła na nią fala krytyki.  Gwiazda "M jak miłość" - aktorka Iga Krefft podzieliła się opinią na temat "Kuchennych Rewolucji". Surowo oceniła program i zachowanie Gessler. Napisała na Instagramie:

Jaki majątek zgromadził Krzysztof Krawczyk? Jaką miał emeryturę?

- Oglądam właśnie Magdę Gessler w "Kuchennych rewolucjach" i to straszne. Poczynając od montażu, gdzie ludzie w programie są specjalnie pokazywani tak, żeby restauratorzy wypadali na idiotów, poprzez lektora, który jest chamski, obraźliwy, a kończąc na samej prowadzącej, która jest skrajnie bezczelna i niegrzeczna.

- Ludzie na świecie głodują, a przychodzi jakaś pani z telewizji, która rzuca jedzeniem na podłogę. To jest dla mnie obraz jakiegoś totalnego upadku cywilizacji i kultury. Jest to mega smutne, że coś takiego w ogóle powstaje, że ludzie to oglądają i mają fun. Ja oglądam to dziesięć minut i jestem tak zażenowana, brak mi słów. Po prostu coś okropnego, nie powinny takie rzeczy powstawać w ogóle. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze