Gwiazda "M jak miłość" POBITA NA PROTEŚCIE. Wróblewska poszła tam z CIĄŻOWYM BRZUCHEM

2020-10-27 10:52 ksz
Gwiazda M jak miłość z BRZUCHEM i ubrudzona krwią: WYPIERD****
Autor: Instagram

Julia Wróblewska dołączyła do strajku kobiet. Młoda aktorka stanowczo zadeklarowała swoje wsparcie i nie ukrywa oburzenia: "Czemu tak wulgarnie? Próbowałyśmy prowadzić kulturalne dyskusje. Nie słuchali". Wróblewska wyszła na ulicę ubrudzona krwią z ciążowym brzuchem. Przebrała się za bohaterkę serialowej adaptacji książki "Opowieść Podręcznej". Wróblewska została POBITA na proteście. Koniecznie zobaczcie naszą GALERIĘ!

Najlepsze plakaty, wulgarne hasła. Strajk kobiet

Julię Wróblewską widzowie kojarzą przede wszystkim z serialu "M jak Miłość". Młoda aktorka cierpi na zaburzenia osobowości, które powodują u niej stany depresyjne: - Wpadam w histerię, to jest darcie się w poduszkę, rzucanie rzeczami, uczucie, że chcę sobie zrobić krzywdę. Boję się. W takim epizodzie nie kontroluję siebie, jestem zmęczona, śpię po 18 godzin, nie mogę wstać, nie mogę jeść, nie mogę pić, jest słabo. Czego się wtedy boję? Siebie. To jest najgorsze. Ostatnio relacjonowała na Instagramie, że czuje się trochę lepiej, ale to jeszcze nie oznacza tego, że wyzdrowiała. Julia, jak wiele innych gwiazd, zaangażowała się w protesty, które lawinowo opanowały cały kraj. 

Chylińska MOCNO o WIERZE i ABORCJI. Biją jej brawo

CIĘŻARNA gwiazda "M jak miłość" protestuje ubrudzona krwią. Tak przebrała się na protest

Julia Wróblewska wyszła na ulicę, ale postanowiła się wyróżnić. Aktorka pojawiła się w charakterystycznym stroju znanym z serialowej adaptacji książki "Opowieść Podręcznej", która opowiada o kobietach zmuszanych do rodzenia dzieci wysoko postawionym małżeństwom. Wróblewska przygotowała wulgarny transparent, bo uznała, że kulturalne dyskusje już nie działają. Poniżej zdjęcia z protestu oraz z relacji Julii na Instagramie. Kilka godzin później Julia relacjonowała na Instagramie przebieg protestu. Gwiazda "M jak miłość" została pobita. Rana, którą można dostrzec na jej głowie to tylko charakteryzacja, ale aktorka wspomniała o tym, że oberwała w ramiona, biodra i nerki. Zobaczcie naszą galerię. Przedstawiamy w niej gwiazdy, które uczestniczyły w strajku kobiet. 

CIĘŻARNA gwiazda M jak miłość protestuje ubrudzona krwią. Tak przebrała się na protest
Autor: Instagram
CIĘŻARNA gwiazda M jak miłość protestuje ubrudzona krwią. Tak przebrała się na protest
Autor: Instagram
Gwiazda M jak miłość POBITA NA PROTEŚCIE
Autor: Instagram
Najnowsze