Gorąca gwiazda "Na Wspólnej" nagusieńka w łóżku! Bez wstydu pokazała, co robi w samotności

2021-01-24 16:06 wp
Gorąca gwiazda Na Wspólnej nagusieńka w łóżku! Pokazała, co robi w samotności
Autor: AKPA Gorąca gwiazda "Na Wspólnej" nagusieńka w łóżku! Pokazała, co robi w samotności

Gorąca gwiazda "Na Wspólnej" pokazała osobiste zdjęcie. Sylwia Gliwa (43 l.) leży nagusieńka w łóżku! Rozmarzona aktorka bez oporu zdradziła, co robi w samotności. Będziecie w szoku!

To nie pierwszy raz, kiedy Sylwia Gliwa publicznie pokazuje intymne momenty. Kilka lat temu wylegiwała się na piasku bez ubrań, co uchwycili paparazzi. Teraz pochwaliła się na Instagramie kolejnym zdjęciem bez ubrań! Gwiazda "Na Wspólnej" pozuje w sypialni nagusieńka. Serialowa Monika Zięba lubi swoje ciało, które fani mogli podziwiać też w magazynie "Playboy", gdzie na okładce pokazała pośladki. Tym razem aktorka zachowała nutę tajemnicy. Nie uwierzycie, co robi nagusieńka Sylwia Gliwa w samotności!

NIE PRZEGAP: Agata Passent nie ogląda serialu "Osiecka" o matce. Powód szokuje!

"Poranek dla siebie - uwielbiam takie. Przydałoby się żeby ktoś przyniósł croissanta i kawę" - napisała pod zdjęciem. Okazuje się, że gwiazda postanowiła bez śniadania i ubrań poczytać książę! "Czytanie na głodzie" - dodała Gliwa. Fani są zachwyceni i licznie komentują komplementując gorącą gwiazdę "Na Wspólnej": "Ja bym codziennie przynosił śniadanie do łóżka", "Przyniósłbym bardzo chętnie, gdybym tylko wiedział gdzie" - piszą internauci. Sami zobaczcie, skusilibyście się na śniadanie w towarzystwie tej gwiazdy?

SPRAWDŹ: Przerażające szczegóły porodu Moniki Mrozowskiej. Szykowała się na najgorsze: "Była nawet krew do transfuzji"

Stanik i majtki Edyty Herbuś rozpalają mężczyzn
Najnowsze