Gwiazda Netflixa z OBFITYM BIUSTEM na wierzchu. Karmi DWOJE dzieci jednocześnie

2020-07-04 15:31 wp
Gwiazda Netflixa z OBFITYM BIUSTEM na wierzchu
Autor: Instagram @karlasouza Gwiazda Netflixa z OBFITYM BIUSTEM na wierzchu

Gwiazda Netflixa znana widzom z seriali tej platformy pochwaliła się zdjęciem z domowego zacisza. Dodała odważne zdjęcie z obfitym biustem na wierzchu. Karmi nim dwoje dzieci jednocześnie! Musicie to zobaczyć.

Karla Souza (35 l.) to meksykańska aktorka, która w wieku 22 lat zadebiutowała w serialu "Verano de amor". Później jej kariera mknęła jak burza. Dostała angaż w pierwszym filmie "My, dobrze urodzeni", aż wyjechała do Los Angeles i rozpoczęła międzynarodową karierę. Zagrała też w serialu "Sposób na morderstwo", gdzie gra Laurel Castillo. Produkcję można oglądać na platformie Netflix.

Oprócz aktorstwa Souza zajmuje się także rodziną, co pokazało dosadnie zdjęcie na profilu instagramowym. Gwiazda Netflixa pokazała jak karmi dwoje dzieci jednocześnie. Uwagę zwraca też jej obfity biust. Aktorka wyznała, że to zdjęcie zostało zrobione dzień po porodzie: - Narodziny tego małego człowieka na świat było najtrudniejszą i najbardziej bolesną rzeczą, przez którą moje ciało musiało przejść. Mimo to, sprawiło, że poczułem się jak prawdziwa wojowniczka... WSZYSTKIE kobiety są wojowniczkami! Podoba wam się taki przekaz?

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze