Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała prywatną wiadomość od POLICJANTKI. Ważny apel. Strajk Kobiet

2020-10-29 18:05 wp
Gwiazda Przyjaciółek wzywa POLICJĘ do BUNTU przeciw Kaczyńskiemu! Strajk Kobiet
Autor: Instagram @anita_sokolowskaa Gwiazda "Przyjaciółek" wzywa POLICJĘ do BUNTU przeciw Kaczyńskiemu! Strajk Kobiet

Anita Sokołowska to gwiazda "Przyjaciółek". Serialowa Zuza popiera Strajk Kobiet. Swój sprzeciw wobec decyzji Trybunału Konstytucyjnego wyraża podczas ulicznych protestów i nie tylko. Zuza z "Przyjaciółek" opublikowała w sieci ważną wiadomość. Namawia policję do bycia z protestującymi.

Anita Sokołowska to gwiazda słynnej produkcji Polsatu. Serialowa Zuza w 190 odcinku "Przyjaciółek" wyjdzie z więzienia. Okazuje się, że temat związany z policją nie jest obcy również w prawdziwym życiu aktorki! Sokołowska śmiało popiera Strajk Kobiet, a relacje z protestów publikuje na swoim profilu instagramowym. Decyzja Trybunału Konstytucyjnego wstrząsnęła Polską. Na ulicach protestuje tysiące osób, których pilnują policjanci i policjantki. Gwiazda "Przyjaciółek" postanowiła opublikować ważny apel i zaskakującą wiadomość. Okazuje się, że Anita Sokołowska namawia policję do buntu na Kaczyńskiego. Wszystko za sprawą słów jednej z policjantek.

Anita Sokołowska otrzymała prywatną wiadomość od policjantki na urlopie macierzyńskim. Kobieta wyznała, że cieszy się, że nie musi brać udziału w tym, co dzieje się teraz na ulicach polskich miast. Jednocześnie bardzo współczuje koleżankom, które muszą wykonywać swoje obowiązki: - Jesteśmy także kobietami, chcemy decydować o naszych ciałach tak samo!! Jesteśmy sercem z protestującymi - nasi koledzy także, ponieważ każdy z nas ma rodzinę, dzieci - także ciężko chore i doskonale rozumie tak ważny temat jakim jest aborcja. Ja jestem za. Profil mam bez imienia i nazwiska, bo niestety, ale w naszej firmie za mówienie prawdy płaci się wysoką cenę - jest się wykluczonym, znienawidzonym, a w najgorszych przypadkach przeniesionym albo zwolnionym. Nasi przełożeni uważają, że nie mamy własnego zdania, a jak mamy, to nie wolno nam go pokazywać publicznie - pisze zaniepokojona policjantka.

ZOBACZ: Strajk kobiet. Policjanci WŚCIEKLI. Posłanka PiS ZMIAŻDŻONA!

Ta wiadomość wstrząsnęła Sokołowską oraz jej fanami. Policjantka wyznała też, że chociaż pod osłoną może wesprzeć kobiety walczące o lepszą przyszłość także dla swoich córek: - Lubię swoją pracę jeśli mogę pomagać innym, ale nienawidzę w takich sytuacjach stać po drugiej stronie, a serce rwie się w słusznej sprawie. Taką pracę wybrałam - wiem, ale z perspektywy lat nie do końca spełnia ona moje oczekiwania - dodaje policjantka.

ZOBACZ: Sławomir Zapała o Strajku Kobiet: "Nie ma nic gorszego od WK*****NEJ ŻONY"

Gwiazda "Przyjaciółek" postanowiła odnieść się do słów obserwatorki. Opublikowała je na Instagramie i zaapelowała do policji: - Powtórzę apel. Policjantki/Policjanci bądźcie z Nami. Dostałam taką wiadomość. Bardzo za nią dziękuje.Dostałam pozwolenie na upublicznienie jej. Bądźmy po tej samej stronie - czytamy.

ZOBACZ: Strajk Kobiet. Kasia Cichopek DŁUGO milczała. Teraz jej APEL WGNIATA w fotel

Najlepsze plakaty, wulgarne hasła. Strajk kobiet
Najnowsze